Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 101
  1. #1

    Подразбиране В 2012г. с нов гоблен

    Здравейте на всички, да ви покажа новото си занимание, докато събирам конците за първия си Golden Kite- На тези магнолии започнах първите бодове минала година, но си останаха така. Сега съм решила сериозно да ги завърша - ето докъде съм стигнала:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от ovne : 23.02.2012 в 22:08.

  2. #2

    Подразбиране

    Голяма красота се очертава.

  3. #3

    Подразбиране

    Като знам с каква светлинна скорост мяташ гоблен след гоблен,съм сигурна че много скоро ще ни го покажеш завършен.

  4. #4

    Подразбиране

    Много са красиви тези магнолии! отдавна съм им хвърлила око но за сега ще се наслждавам на твоя труд!

  5. #5

    Подразбиране

    Наистина са чудесни тези магнолии!

  6. #6

    Подразбиране

    Чудни са магнолиите!Цветята на черна панама са ми слабост
    А ще споделиш ли кой ГК събираш?

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите,момичета, наистина са много красиви тези магнолии. Има още два гоблена от тази серия - лотос и ябълково клонче, но не знам дали ще ги ушия. Сега събирам "The Shore of the Turquoise Sea" на ГК, отдавна не съм шила море и ми липсва. Правя си също мои разработки на морски пейзажи и само да имам здраве и време ще покажа какво ще излезе.

  8. #8
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Много харесвам гоблените на черна панама и чакам с нетърпение да видя как ще се получи твоя накрая.
    Редактирано от manka : 24.02.2012 в 21:07.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #9

    Подразбиране

    . А сега да ви покажа картинката на бъдещия ГК
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 24.02.2012 в 21:07.

  10. #10

    Подразбиране

    Привет на всички, след една успешна седмица ето как се развиват моите магнолии Доста голяма клонка се очертава (хем аз си мерих панамата) - готовия рязмер ще е 40 на 40, но е много трудно на лампа да се шие на черна пънама (а на мен само тогава ми е свободното време) Да става по-дълъг деня, за да имаме повече време за любимото хоби!

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и продължение на магнолиите - Борба голяма с тези преливащи се светли тонове и черна панама , но им се радвам много.Май трябва да се потрудя да направя малко разграфяване, иначе е голямо броене, но ме мързи да тропосвам с конец квадратчета

  12. #12

    Подразбиране

    Красиво се получава Аз като че ли на тъмните панами по-скоро усещам дупката с иглата, отколкото да я виждам....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #13

    Подразбиране

    Като истински са Много, много красиви!!!

  14. #14

    Подразбиране

    О, каква красота! Още малко да я изпусна! Това на Златно руно ли е? Дори не съм очаквала, че толкова красиво се получава. На каква панама го шиеш и с какъв бод, май е кръстче.
    А и новото ти начинание на ГК ще бъде много красиво.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Elisa. това китайска схема (или поне е с йероглифи), не е с много цветове, но са подбрани много добре като цветова гама. Шия на Аида 14 с кръстчета на три ката. Отначало започнах с две нишки, но не ми хареса, разпорих го и сега мисля че става по-добре.

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •