Показване на 1 до 15 от 26

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Абе що ти е криво моето мнение бе душице........ ОК - ти се изказа какво те дразни, сега е мой ред / и не се заяждам никак....../
    Мен много ме подразни това, че някой се регистрира във форума и в същия ден коментира само и целенасочено спорна тема....... на теб това как ти се струва?????? Би трябвало човек да поразгледа, да опознае подфорумите, да попрочете и т.н....
    Предполагам, че тази жена е от фирмата или близка на собственичките и не търпи критика по неин адрес... ей това мен ме подразни..... иначе познавам жени регистрирани и четящи поне от 3-4 години, но не обичат да пишат и чисто статистически броя на мненията им е малък, а като гобленарки са 10 пъти по-прецизни и виртуозни от мен. И това няма нищо обща със стажа им във форума / от деня на регистрацията им/. Повечето от момичетата изказали се по темата ги познавам и лично от националните и регионелните срещи и са хора с наистина много стаж и опит в гобленарството / не като стаж и мнения във форума- това имах впредвид/ и наистина тяхното мнение е миродавно и от значение лично за мен. Помагали са ми в много ситуации и то неведнъж.
    Интресно ми е julliqna ти как би коментирла едно е динствено мнение в деня на регистрацията ...... на мен ми е доста съмнително..... и не му отдавам никакво значение.....

    Ей това имах впредвид- регистрирал се е потребителят вчера и хоп в спорната тема с едно мнение и това сигурно ще му остане..... няма как да ми въздейства просто. Лично за мен това НЕ е регистрация с цел развиване в някаква насока на общото ни хоби, не е да намериш "сродни души", не е да научиш нови неща- видове бодове, видове и едрини панами, да потърсиш схема на красив гоблен, да изпратиш такава на някого, да помогнеш с каквото можеш и т.н.... Ей за това става въпрос, но явно трябва да бъда по- обстоятелствена и дано сега бъда разбрана- ако пък не бъда отново разбрана- здраве да е!!!!
    Редактирано от pepina_p : 27.03.2012 в 18:48.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  2. #2

    Подразбиране

    Мислех наистина да приключа темата.
    Никога до сега не съм обръщала внимание кой кога се е регистрирал и колко мнения има, като съдя по себе си кога съм се регистрирала и какво съм написала.Няма да се оправдавам, че време нямам, деца, семейство и т.н., поне сега работата ми е такава, че ми остава време да влизам във форума.Не искам с никой да влизам в конфликт, напротив обратно - всичко което съм изчела по темите ми е било от полза.
    Що се отнася кой се регистрира, винаги съм била убедена, че във форумите има и производители и дистрибутори, които си хвалят стокатаи колко са доволни от тях.Лично аз познавам такива хора /нищо общо нямат с гоблените слава богу/. Влизаме в интернет да се допитаме до Чичо Гугъл и всички виждаме за какво става въпрос.
    Ако съм обидила някой, моля да ме извини.От тук нататък ще си пишем само хубави неща.
    Редактирано от julliqna : 28.03.2012 в 10:51.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •