Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    Аз лично съм посещавала офиса на фирмата в София-намира се в един гараж,две жени работят там и показаните гоблени бяха с добре подбрани цветове.Мисля,че преработват познати гоблени с програми на компютър.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз също ги познавам много добре и съм изключително доволна от услугите им. Цветовете са много добре подбрани и са в хармония. На който не му харесва едно нещо, си търси друго!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jenshen71 Виж мнение
    Аз също ги познавам много добре и съм изключително доволна от услугите им. Цветовете са много добре подбрани и са в хармония. На който не му харесва едно нещо, си търси друго!
    Много интересно...... днескашна регистрация- едно мнение....
    До тук са се изказвали хора с дългогодишен стаж във форума и шиенето на гоблени. Вярвам на тях....... а и то се вижда " прекрасната хармония на цветовете" на по-горе показания гоблен.
    Що си хабите силите изобщо да пишете................
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Много интересно...... днескашна регистрация- едно мнение....
    До тук са се изказвали хора с дългогодишен стаж във форума и шиенето на гоблени. Вярвам на тях....... а и то се вижда " прекрасната хармония на цветовете" на по-горе показания гоблен.
    Що си хабите силите изобщо да пишете................
    Не съм много съгласна с това кой колко пише и от кога е във форума.Опита с гоблени не идва от стажа във форума.
    Ако модераторите сметнат за нужно може да ми премахнат коментара.
    Това е мое мнение и не искам да влизам в конфликт или да предизвиквам някой от съфорумците.

  5. #20

    Подразбиране

    Да се намеся и аз - повдигнах темата за ужасното комплектоване на някои фирми с една единствена цел - да предпазя някой от разочарование и отказ от хобито, събрало ни тук. Ако някой начинаещ си хареса картинката и си купи това чудо, на 98 % съм убедена, че няма да пипне повече гоблен. Казвам го от собствен опит - на мен винаги са ми били интересни, но започнах да бродирам преди 7 години - до тогава каквото и да погледнех все не ми харесваше...........
    А и мисля, че има достатъчно голям избор вече и е крайно време всеки да се занимава с това от което разбира - да си продава конци на метър, панами и каквото иска, но не и да комплектова. Всяка жаба да си знае гьола.............

  6. #21

    Подразбиране

    Няма спор, че има ужасно окомплектовани гоблени, всички сме си патили с такива - в това число и аз.Всички които пишем във форума го правим за да се предпазим по някакъв начин от нелоялни търговци или да си помогнем за по добри резултати в нашето прекрасно хоби.
    Най лошото от всичко е, че всички търговци гледат да ти вземат парите, не само за гоблените се отнася това, а насреща няма качество, няма и лоялност.
    Това което ме подразни е не темата- тя си е страхотна, а това кой колко стаж има във форума.
    С този отговор спирам да коментирам горе написаното.
    Желая на всички хубав и слънчев ден, изпълнен с хубави мигове.

  7. #22

    Подразбиране

    Абе що ти е криво моето мнение бе душице........ ОК - ти се изказа какво те дразни, сега е мой ред / и не се заяждам никак....../
    Мен много ме подразни това, че някой се регистрира във форума и в същия ден коментира само и целенасочено спорна тема....... на теб това как ти се струва?????? Би трябвало човек да поразгледа, да опознае подфорумите, да попрочете и т.н....
    Предполагам, че тази жена е от фирмата или близка на собственичките и не търпи критика по неин адрес... ей това мен ме подразни..... иначе познавам жени регистрирани и четящи поне от 3-4 години, но не обичат да пишат и чисто статистически броя на мненията им е малък, а като гобленарки са 10 пъти по-прецизни и виртуозни от мен. И това няма нищо обща със стажа им във форума / от деня на регистрацията им/. Повечето от момичетата изказали се по темата ги познавам и лично от националните и регионелните срещи и са хора с наистина много стаж и опит в гобленарството / не като стаж и мнения във форума- това имах впредвид/ и наистина тяхното мнение е миродавно и от значение лично за мен. Помагали са ми в много ситуации и то неведнъж.
    Интресно ми е julliqna ти как би коментирла едно е динствено мнение в деня на регистрацията ...... на мен ми е доста съмнително..... и не му отдавам никакво значение.....

    Ей това имах впредвид- регистрирал се е потребителят вчера и хоп в спорната тема с едно мнение и това сигурно ще му остане..... няма как да ми въздейства просто. Лично за мен това НЕ е регистрация с цел развиване в някаква насока на общото ни хоби, не е да намериш "сродни души", не е да научиш нови неща- видове бодове, видове и едрини панами, да потърсиш схема на красив гоблен, да изпратиш такава на някого, да помогнеш с каквото можеш и т.н.... Ей за това става въпрос, но явно трябва да бъда по- обстоятелствена и дано сега бъда разбрана- ако пък не бъда отново разбрана- здраве да е!!!!
    Редактирано от pepina_p : 27.03.2012 в 19:48.
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #23

    Подразбиране

    Мислех наистина да приключа темата.
    Никога до сега не съм обръщала внимание кой кога се е регистрирал и колко мнения има, като съдя по себе си кога съм се регистрирала и какво съм написала.Няма да се оправдавам, че време нямам, деца, семейство и т.н., поне сега работата ми е такава, че ми остава време да влизам във форума.Не искам с никой да влизам в конфликт, напротив обратно - всичко което съм изчела по темите ми е било от полза.
    Що се отнася кой се регистрира, винаги съм била убедена, че във форумите има и производители и дистрибутори, които си хвалят стокатаи колко са доволни от тях.Лично аз познавам такива хора /нищо общо нямат с гоблените слава богу/. Влизаме в интернет да се допитаме до Чичо Гугъл и всички виждаме за какво става въпрос.
    Ако съм обидила някой, моля да ме извини.От тук нататък ще си пишем само хубави неща.
    Редактирано от julliqna : 28.03.2012 в 11:51.

  9. #24

    Подразбиране

    хайде само добри и хубави неща - ПРОЛЕТ Е все пак
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Не съм очаквала, че моето мнение ще засегне толкова госпожата. По въпроса че съм се регистрирала същия ден и съм написала мнение, няма да коментирам, защото не си струва. Може би някои хора не виждат по-далеч от носа си... Ако има някакво ограничение по това какво мнение трябва да се изказва, много ще съм ви благодарна да ме уведомите. Не бих искала да развалям добрия тон на форума!!!

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от jenshen71 Виж мнение
    Не съм очаквала, че моето мнение ще засегне толкова госпожата. По въпроса че съм се регистрирала същия ден и съм написала мнение, няма да коментирам, защото не си струва. Може би някои хора не виждат по-далеч от носа си... Ако има някакво ограничение по това какво мнение трябва да се изказва, много ще съм ви благодарна да ме уведомите. Не бих искала да развалям добрия тон на форума!!!
    Добър ден!!!
    Госпожата също си изказва мнението, което е мое ПРАВО!!!! Твое право си е да имаш мнение. Добрият тон на форума съществува преди мен и теб и ще остане и след мен и теб..... АМИН!!!!
    Продължавайте да си купувате комплектовки на фирмата щом това ви харесва, просто точно тази с маковете, която беше качена е ужасна. А при около 200 000 хиляди схеми в компа си и закупени десетки компелктовки в шкафа от чужбина на доказани фирми, които съм събрала през годините ми е точно до тази фирма....... без нея съм загинала..... Фирми стотици, вкусове хиляди.......И Оооо да късогледа съм.... и пея в хора.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •