Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Как се качват картинки? Аз не мога


    Харесала съм си примерно картинка на коне в тема "Коне". Как да я покажа в "Безплатни схеми - заявки за месеца" примерно???
    Изобщо може ли??? :? :? :?

    Благодаря ви предварително за обясненията!

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей Анна77,
    Видео демонстрация как се прави прикачването на картинка
    към мнение можеш да видиш тук:

    http://www.goblenite.com/flash/demo/

  3. #3

    Подразбиране

    Flame,
    Благодаря от сърце за бързия отговор!
    Този начин го знам - това е така, ако имам картинка в моя компютър. Ама как да си "открадна" картинка от мнение на съфорумка в друга тема пр. "Коне" и да я покажа във тема "Заявки месец Април" ??? :? :? :?

    Малко съм си тъпичка, явно!

    Мерси предварително за отговора!

    АНИ
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  4. #4

    Подразбиране

    Има едно бутонче горе над полето, където пишеш мнение...
    Трябва за да покажеш картинката да я оградиш с [img] таг.
    Т.е. пишеш линка на картинката, селектираш го с мишката и натискаш
    бутончето [Img].

  5. #5

    Подразбиране

    Flame,
    Моля, да ме извиниш предварително, че започвам да ставам досадна, но просто нещо не се получава.
    Ще ти дам конкретен пример, а ако ти се занимава, моля те, пусни ми подробно обяснение стъпка по стъпка.
    Харесала съм "Кобила с малкото си конче" (намираща се на 20 стр. от темата "Коне" в "Безплатни схеми"; мнението е на Toteva). Искам да прикача тази снимка в темата "Заявки м. Април" и да питам някой случайно дали има схемите. Но по твоите обяснения не успях да направя нищо с картинката!

    МОЛЯ, ПОМАГАЙ!

    Мерси предварително!

    АНИ
    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  6. #6

    Подразбиране

    Значи вземаш адреса на снимката, ето го: http://iceflames.supremeserver20.com...pride._648.jpg
    преди да го изпишеш, значи в началото му натискаш бутона Img и след като си пейстнала адреса пак натискаш същия бутон. Трябва да изглежда така, но в случая съм махнала първата скоба
    img]http://iceflames.supremeserver20.com/files/dimensions_mother_s_pride._648.jpg[/img]
    иначе се получава:

  7. #7

    Подразбиране

    Бамби,
    Мерси от сърце!

    Тъкмо щях да те питам откъде да взема адреса на снимката и като натиснах десен бутон ми излезе адреса и`. Никога нямаше да се сетя как се качват картинките, ако не ме беше светнала!
    Тъпичко съм си!

    БАМБИ, БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ

    Анчето от Западния
    "Винаги в човека доминира едно чувство и в името на любовта си той може да постигне всичко, всичко. Поне ние жените." Теодор Фонтане

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Ее, нямаше нужда!
    Направо се засрамих..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •