Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28

Тема: Гобленсет

  1. #1

    Подразбиране Гобленсет

    Здравейте момичета!Имам въпрос,ако някой има информация-моля да я сподели с мен.Искам да си закупя оригинална комплектовка на румънската фирма Гобленсет.Има ли в България коректна фирма-вносител,от която мога да си закупя ОРИГИНАЛНА комплектовка?Благодаря ви предварително!

  2. #2

    Подразбиране

    Май няма... Имаше едно момиче от форума (jane_f), което се опита да стане вносител, но от румънска страна бяха много тромави, кореспонденцията изобщо не вървеше и в крайна сметка тя май се отказа. Фирмата й беше тази: http://dizaira-goblenset.hit.bg
    Ако искаш, питай я дали все още се занимава с това.

  3. #3

    Подразбиране

    Nev,благодзаря за бърият отговор,фирмата я има и предлага много гоблени,но са доста скъпи за тънкият ми бюджет Ако го събера с ДМС ,не знам дали ще се получи сполучливо.Четох някъде,че Гобленсет сама си багри конците.

  4. #4

    Подразбиране

    Може да се поръча през куриерската фирма Еконт, но идва с наложен платеж и не знам дали няма пак да поскъпне много. Моят съвет е да отидеш в най-близкия офис на Еконт и да ги попиташ за условията им за доставка. Знам, че трябва да им дадеш точният продукт и адрес в Румъния, от който да го вземат.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  5. #5

    Подразбиране

    Гоблените на Гобленсет и в Румъния са скъпи. Миналото лято ходих в Констанца и цените бяха от рода на 125, 135, 140 леи. Разделете на две и ще получите българската цена, от там нататък сложете другите разходи.
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Да, така е дами.В Румъния си е скъпо и не си заслужава ходенето до там. Най-добре е да се свържеш с представител на "Гобленсет" и да попиташ за подробности.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    Здравейте момичета!Имам въпрос,ако някой има информация-моля да я сподели с мен.Искам да си закупя оригинална комплектовка на румънската фирма Гобленсет.Има ли в България коректна фирма-вносител,от която мога да си закупя ОРИГИНАЛНА комплектовка?Благодаря ви предварително!
    Заслужава си да е оригинал на Гоблен сет защото сами си багрят конците. Поръчах си 2 бр., Есенен залез и Водопада. Първия го уших сега шия втория наистина трудни са , но са много красиви. Едва ли пренабора ще е така сполучлив.

  8. #8

    Подразбиране

    То от самата схема си личи, че са трудни гоблените.Не съм шила техни, но на доста съм хвърлила око.Имат интересни.Нека някой ако си е направил пренабор да сподели какво се е получило.

  9. #9

    Подразбиране

    Ето моето изпълнение по схема на Goblenset и с конци ДМЦ. Мисля, че изглежда прекрасно. Е, снимката не е от най добрите, но това е от фотографа.

  10. #10

    Подразбиране

    venipetgab, прекрасен е , но ако го сравниш с оригинала се вижда разликата. Това си е лично мое мнение. Самите цветове в оригинала са много близки и преливат. Разбира се, че имат значение и единичните бодове.

  11. #11

    Подразбиране

    Да вмъкна само , доставката с Еконт е около 60 лв за Румъния , и ... предсаняш ли си колко се оскъпява гоблена . Преди няколко седмици май 2 бяха питах .... не си струва според мен . А и на сайта може да се получи информация - на Еконт
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  12. #12

    Подразбиране

    Миро, имаш грешка, миналата год. платих около 20 лв. за 2 гоблена. Сега проверих и цената е същата. Ето http://www.econt.com/tariff-parcel-romania/ ти плащаш в България.
    Един гоблен /пейзаж/ излиза около 50 лв. , аз затова поръчах 2 бр. за да спестя транспорта или 2-та бр. ми стъпиха на 120 лв. с транспорта.
    Редактирано от Tsetsa2 : 20.05.2012 в 20:26.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tsetsa2 Виж мнение
    Миро, имаш грешка, миналата год. платих около 20 лв. за 2 гоблена. Сега проверих и цената е същата. Ето http://www.econt.com/tariff-parcel-romania/ ти плащаш в България.
    Един гоблен /пейзаж/ излиза около 50 лв. , аз затова поръчах 2 бр. за да спестя транспорта или 2-та бр. ми стъпиха на 120 лв. с транспорта.
    Знаеш ли аз попитах в офиса и ми отговориха това , което изчислих от тук http://www.econt.com/tariff-calculator/ , това е цената , да си поръчаш нещо от Румъния . Даже ме питаха за тежина , за ориентировъчна цена , исках да поръчам 3 метра панама и реших , че ще е около кг . Затова го написах ,
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  14. #14

    Подразбиране

    22,37 лв се получава с този калкулатор за 1 кг ,от Букурещ до София,без допълнителни услуги
    rusinova@mail.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    22,37 лв се получава с този калкулатор за 1 кг ,от Букурещ до София,без допълнителни услуги
    Благодаря за информацията. Аз давах както разбрахте приблизителни
    цени защото не помня точно какво съм платила, а и не си пазя бележките.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •