Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28

Тема: Гобленсет

  1. #16

    Подразбиране

    Дами, някой мисли ли скоро да поръчва Гобленсет с Еконт или по друг начин? Иска ми се да ушия един техен модел, но само за един гоблен не си струва разходите и разправията...

  2. #17

    Подразбиране

    Пак съм аз. Искам да попитам тези, които са комуникирали по някакъв начин с Гобленсет да споделят, на какъв език си пишете? Аз съм им изпратила 2 запитвания през сайта на английски, но ни вест, ни кост от тях.

  3. #18

    Подразбиране

    Мацката си знае перфектно английски, така че няма проблем.
    Аз ползвах гугъл преводача направо на румънски им писах втория път. Много са бавни в отговорите - 2-3 седмици, докато им дойде музата.

  4. #19

    Подразбиране


    Добре, nellli. Много ти благодаря. Явно ще почакам.

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета,къде точно мога да видя моделите им? Искам един пейзаж да си закупя

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Но не пише как се шие 1 : 1 или 1:4

  8. #23

    Подразбиране

    Обикновено Гобленсет се шият 1:1.

  9. #24

    Подразбиране

    Това е лошо...гоблена който искам тогава ще е малък излиза 9 на 11 квадратчета . дали ще има начин като го поръчвам да сложат повече конци за да го ушия 1:4

  10. #25

    Подразбиране

    Това не мога да кажа. Но ако ще поръчваш директно от сайта им, обърни внимание, че за доставки към чужбина трябва да се поръчат поне 10 гоблена. Аз ще се опитам да поръчам с куриер, но от почти седмица чакам отговор с адреса, от който куриерът ще може да вземе гоблените.
    Мисълта ми е, че както може би си прочела из темите, с тях комуникацията е мнооого трудна по принцип. Това с конците просто не знам как ще го уговориш. Желая ти успех.

  11. #26

    Подразбиране

    Пак съм аз. Имам питане към шилите оригинален Гобленсет. Техните конци дали са дебели колкото DMC? Доколкото знам те багрят със свои бои именно DMC, ама знам ли...
    Иска ми се да сменя тяхната панама (25 каунт) с българска неразграфена, която е малко по-едра и се притеснявам да не просветва на тъмните участъци.

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    ... да не просветва на тъмните участъци.
    .... хрумна ми, че може да опиташ на малко квадратче панама с един от тъмните цветове, да го изпереш и да го видиш отдалече веднъж на дневна светлина и още веднъж вечер и едва тогава да решиш


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, мога... Надявах се, че някой е пробвал и ще ми спести усилията.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •