Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ovne Виж мнение
    Изчетох внимателно няколко пъти изказаните мнения и според мен от самите нас зависи какъв ще бъде нашият форум. Всички творим толкова красиви неща с ръцете си, с ума си, отдадени сме на любимото хоби и къде другаде, ако не тук можем да споделим, да поспорим, да научим нови неща и най-важното да се порадваме за успехите си. Защото дори и най-малката "дреболийка-сръчнотийка" и най-големия гоблен на нас ни коства откраднато време от времето за почивка, от времето за дома и любимите ни хора (а те не винаги разбират нашата отдаденост) и е най-естественото нещо да потърсим съмишленици и да споделим страстта си. Аз не съм против различните мнения, та ние всички сме различни и харесваме различни неща, но да запазим добрия тон и да се отнасяме с уважение към всеки за мен е много важно. Оставете настрани самата мисъл за скандал - нека сме позитивни! От спора се ражда истината - нали така казват. Всеки може да извлече поука за себе си в спора, за да стане по-добър в това което прави.
    Пожелавам на всички хубав ден и много красиви творби.
    Напълно съм съгласна. Последното нещо, което исках е да се развихри нов скандал,идеята ми беше да обсъдим как ще е по-добре да подредим творбите си.

  2. #2

    Подразбиране

    Декорче ако знаеш как са подредени всички в моя комп свят ще ти се завие.Може би съм най разпиляната от всички вас.

  3. #3

    Подразбиране

    Едва ли, ЛИЛИ. И аз уж ги подреждам по фирми и накрая видя някоя картинка и съм сигурна, че имам схемата. И ако не са писали на коя фирма. Докато я намеря и те вече я пратили



    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Декорче ако знаеш как са подредени всички в моя комп свят ще ти се завие.Може би съм най разпиляната от всички вас.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •