Ооо,спорове има и в групите във фейса.в тази в която съм админ веднага трия -в ежедневието ни е достатъчно натоварено и смятам ,че сядайки на компа искаме да се разтоварим,да споделим,поискаме съвет,получим насърчаване или градивна критика.не искайки да засягам никого миля че няма нищо лошо в това да си качиш направените от теб неща в страничката си,а темите за плетиво и приложни изкуства по-скоро ги приемам за обмяна на съвети и схеми а не за направеното от нас.
На два пъти се обръщам към един от админите тук с въпрос.първия път беше защо толкова ни се натрапва да си качваме картинките през външни файлове ,след като срещнах такива качени от форума от един от админите/и то от старите/.втория път беше за картинки предложени в безплатните схеми ,които се оказа че са прогони.някой начинаещ ,който не ги разпознава че шие по тях и после какво?първият път ми се отговори ,че и писнало да е лоша и честно казано от тогава качвам в зависимост от настроението ми-кога през poccvalley кога през форума.вторият път отговора беше да напиша на момичето предложило хубавите картинки със схеми-прогони,за да съм аз лошата.
Във фейса в името на доброто на всичките в групата съм лоша ,когато се налага-предупреждавам за прогони и трия всеки опит за нарушаване на спокойствието.а тук като нямам тези правомощия -чета и нищо не мога да направя.влизам да видя дали мога да помогна на някой със схема и да се порадвам на нещата ,които сте сътворили/въпреки че на много от тях вече съм се насладила във ФБ.относно бутона Харесва ми-почти не го използвам-ако има нещо да кажа повече от вече казаното го правя,защото знам какъв стимул са насърчителните думи,а така също и колко ми е полезна на мен градивната критика и съветите на съмишлениците ми.
на всички желая ползотворна пролет ,изпълнена с повече усмивки.