Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    Пепина, вярно е донякъде. Във Фейсбук е лесно, натискаш едно бутонче и хайде. А тук често ми се случва да ми хареса нещо, да напиша нещо и после сякаш темата замира. И понякога не смея да пиша. Това естествено не е умишлено. Понякога и аз харесвам нещо, но преди мен доста изписали колко е прекрасен и аз няма какво повече да добава. Тогава ми липсва бутона "Харесва ми".

  2. #17

    Подразбиране

    Пепи, права си, а сега да кажа лично за себе си - когато харесам нещо използвах емотиконите, за да не повтарям предните, но наскоро Манка пусна тема, че емотиконите товарят форума и аз и това спрях да правя иначе гледам, харесва ми и.............. права си във фейса натискаш бутончето..............

  3. #18

    Подразбиране

    Ами във ФЕЙСА няма кавги каквито от скоро се заформиха в този форум.Тук все някой на някой пречи с нещо,а там ако искаш ставаш приятел ако не......


  4. #19

    Подразбиране

    Ваня така си мислиш че няма кавги.И във файса се заформят неприятности.Член съм на форума от много години и до скоро всичко вървеше супер.И схеми споделяхме,и мнения.Радвахме се на малките ни успехи .Сутрин се поздравявахме на по кафенце.Но сега е направо пусто в иначе прекрасния ни форум.Това е моето мнение.Но няма да престана да показвам какво съм ушила

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Ваня така си мислиш че няма кавги.И във файса се заформят неприятности.Член съм на форума от много години и до скоро всичко вървеше супер.И схеми споделяхме,и мнения.Радвахме се на малките ни успехи .Сутрин се поздравявахме на по кафенце.Но сега е направо пусто в иначе прекрасния ни форум.Това е моето мнение.Но няма да престана да показвам какво съм ушила

    Така е. Точно това ми хареса във форума като се записах. Имах чувството, че всички се познават. Цареше приятелско настроение. А от 1-2 години се започна с някакви скандали, за туй онуй.

  6. #21

    Подразбиране

    Изчетох внимателно няколко пъти изказаните мнения и според мен от самите нас зависи какъв ще бъде нашият форум. Всички творим толкова красиви неща с ръцете си, с ума си, отдадени сме на любимото хоби и къде другаде, ако не тук можем да споделим, да поспорим, да научим нови неща и най-важното да се порадваме за успехите си. Защото дори и най-малката "дреболийка-сръчнотийка" и най-големия гоблен на нас ни коства откраднато време от времето за почивка, от времето за дома и любимите ни хора (а те не винаги разбират нашата отдаденост) и е най-естественото нещо да потърсим съмишленици и да споделим страстта си. Аз не съм против различните мнения, та ние всички сме различни и харесваме различни неща, но да запазим добрия тон и да се отнасяме с уважение към всеки за мен е много важно. Оставете настрани самата мисъл за скандал - нека сме позитивни! От спора се ражда истината - нали така казват. Всеки може да извлече поука за себе си в спора, за да стане по-добър в това което прави.
    Пожелавам на всички хубав ден и много красиви творби.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ovne Виж мнение
    Изчетох внимателно няколко пъти изказаните мнения и според мен от самите нас зависи какъв ще бъде нашият форум. Всички творим толкова красиви неща с ръцете си, с ума си, отдадени сме на любимото хоби и къде другаде, ако не тук можем да споделим, да поспорим, да научим нови неща и най-важното да се порадваме за успехите си. Защото дори и най-малката "дреболийка-сръчнотийка" и най-големия гоблен на нас ни коства откраднато време от времето за почивка, от времето за дома и любимите ни хора (а те не винаги разбират нашата отдаденост) и е най-естественото нещо да потърсим съмишленици и да споделим страстта си. Аз не съм против различните мнения, та ние всички сме различни и харесваме различни неща, но да запазим добрия тон и да се отнасяме с уважение към всеки за мен е много важно. Оставете настрани самата мисъл за скандал - нека сме позитивни! От спора се ражда истината - нали така казват. Всеки може да извлече поука за себе си в спора, за да стане по-добър в това което прави.
    Пожелавам на всички хубав ден и много красиви творби.
    Напълно съм съгласна. Последното нещо, което исках е да се развихри нов скандал,идеята ми беше да обсъдим как ще е по-добре да подредим творбите си.

  8. #23

    Подразбиране

    Декорче ако знаеш как са подредени всички в моя комп свят ще ти се завие.Може би съм най разпиляната от всички вас.

  9. #24

    Подразбиране

    Едва ли, ЛИЛИ. И аз уж ги подреждам по фирми и накрая видя някоя картинка и съм сигурна, че имам схемата. И ако не са писали на коя фирма. Докато я намеря и те вече я пратили



    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Декорче ако знаеш как са подредени всички в моя комп свят ще ти се завие.Може би съм най разпиляната от всички вас.

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Ооо,спорове има и в групите във фейса.в тази в която съм админ веднага трия -в ежедневието ни е достатъчно натоварено и смятам ,че сядайки на компа искаме да се разтоварим,да споделим,поискаме съвет,получим насърчаване или градивна критика.не искайки да засягам никого миля че няма нищо лошо в това да си качиш направените от теб неща в страничката си,а темите за плетиво и приложни изкуства по-скоро ги приемам за обмяна на съвети и схеми а не за направеното от нас.
    На два пъти се обръщам към един от админите тук с въпрос.първия път беше защо толкова ни се натрапва да си качваме картинките през външни файлове ,след като срещнах такива качени от форума от един от админите/и то от старите/.втория път беше за картинки предложени в безплатните схеми ,които се оказа че са прогони.някой начинаещ ,който не ги разпознава че шие по тях и после какво?първият път ми се отговори ,че и писнало да е лоша и честно казано от тогава качвам в зависимост от настроението ми-кога през poccvalley кога през форума.вторият път отговора беше да напиша на момичето предложило хубавите картинки със схеми-прогони,за да съм аз лошата.
    Във фейса в името на доброто на всичките в групата съм лоша ,когато се налага-предупреждавам за прогони и трия всеки опит за нарушаване на спокойствието.а тук като нямам тези правомощия -чета и нищо не мога да направя.влизам да видя дали мога да помогна на някой със схема и да се порадвам на нещата ,които сте сътворили/въпреки че на много от тях вече съм се насладила във ФБ.относно бутона Харесва ми-почти не го използвам-ако има нещо да кажа повече от вече казаното го правя,защото знам какъв стимул са насърчителните думи,а така също и колко ми е полезна на мен градивната критика и съветите на съмишлениците ми.
    на всички желая ползотворна пролет ,изпълнена с повече усмивки.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •