Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране търся конец...

    Здравейте!Търся конец Анхор Марлит 800.Може ли някой да ми каже откъде да го купя?Намерих го в един сайт,но се оказа,че го няма,защото ставала трудно доставката.При нас пък въобще не са и чували за такъв конец...и естествено го няма в магазина...
    Много ще съм благодарна,ако някой ми помогне!!!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Заменяла съм го в един гоблен на Ланарте с DMC B5200.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Здравейте!Търся конец Анхор Марлит 800.Може ли някой да ми каже откъде да го купя?Намерих го в един сайт,но се оказа,че го няма,защото ставала трудно доставката.При нас пък въобще не са и чували за такъв конец...и естествено го няма в магазина...
    Много ще съм благодарна,ако някой ми помогне!!!
    Пиши ми на лични, мога да ти го поръчам и изпратя

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Заменяла съм го в един гоблен на Ланарте с DMC B5200.
    Като цвят да, ама Марлита е копринен конец, доколкото си спомням, и е по-лъскав. Ефекта ще се промени

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Като цвят да, ама Марлита е копринен конец, доколкото си спомням, и е по-лъскав. Ефекта ще се промени
    И този е копринен и лъскав, почти същият е, позвах го в Spring ride на Ланарте, беше ми препоръчан точно вместо този Мерлит.

  7. #7

    Подразбиране

    Извинявам се за объркването, грешката е моя,DMC конецът е S5200, ето и снимка:

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте,
    търся мулине ДМС №762 от стара партида. Защото сблъсках се с много неприятен проблем.
    Шия гоблена SC 306 Wueduk and Ersteintyrol. Започнах го преди 2-3 години, но тогава не си купих необходимия брой мулинета. Сега се оказва, че ДМС са сменили гамата на някои от цветовете. В това число се оказва, че е и този цвят. Мулинетата, които съм си купила в началото са със серийни номера 8106027 и 5427024. Преди седмица си купих мулине със сериен номер 6606036G. Не съм търсила на други места, но си мисля, че новия цвят има буква в края на серията. Ако някой може да ми помогне да намеря този цвят от стара партида, ще му бъда много благодарна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от keeper : 13.08.2012 в 12:54.

  9. #9

    Подразбиране

    Имам 762 но е друг сериен номер 6906033,ако те устройва имаш го.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Устройваме идеално.
    Извинявай за късния отговор.
    Трябва само да се уточним как да стане изпращането. Може по куриер с наложен платеж. Мога на лично съобщение да ти пратя адреса си.

  11. #11

    Подразбиране

    Лесно е, в плик и като писмо .Хем за 2 дни , хем по-евтино

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте.Искам да шия гоблен Мост Мостар.Имам схемите,но нямам конците.Има ли ги някой и може ли да ми ги изпрати?

  13. #13

    Подразбиране въпрос за марка конци

    Реклама:
    Здравейте всички, някой знае ли каква марка са конците на това гобленче. Може ли някой да ми помогне да ги превърна в DMC или АРИАДНА. Благодаря предварително mimagen4eva@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •