Показване на 1 до 7 от 7

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Е честно по голяма простотия няма, то бива суеверие ама това е направо брутално!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Криси, да се оплакваш полза няма...едва ли ще те чуят, но ако все пак се случи едва ли ще те разберат...след като ти поставят условия и ти постави своите...с какво се занимава съпруга ти вечер...???...когато той промени начинът, по който прекарва вечерите си, тогава и ти ще промениш своя...

  3. #3

    Подразбиране

    И аз съм против суеверията,но като,че ли понякога ни ги налагат - не се перяло,не се шетало,не се къпело и т.н.Например за Великден се шетало в понеделник и после нищо по домакинството не се правело цялата седмица!!!И как ще стане това?Ами реално погледнато ще се вмиришем - да не се къпем,цяла седмица да не почистим ,да не перем.Днес като боядисах яйцата и почнах да чистя,мия и подреждам.Омръзна ми от суеверия и струва ми се,че за някои неща наистина ставам суеверна,а не искам да е така.Утре е Разпети петък - никаква домакинска работа не се вършела,не се ядяло,даже от изгрев до залез не се пиело вода...И какво да правим??? Я по-добре да не сме суеверни,а кой както го чувства,така да постъпва.Весели празници!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •