Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 60
  1. #31

    Smile

    ПРЕКРАСНА

  2. #32

    Подразбиране Завършек

    А ето я и с цветятаP8050107.JPG.Ако има забележки казвайте

  3. #33

    Подразбиране

    Какви забележки. Толкова е красива...и елегантна. Отдавна и се каня, но тези панделки ме спират. А без тях няма да е същата. Ако не е тайна готова комплектовка ли е ?

  4. #34

    Подразбиране

    ЧУДЕСЕН Е!БРАВО!
    :

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juliana231 Виж мнение
    Какви забележки. Толкова е красива...и елегантна. Отдавна и се каня, но тези панделки ме спират. А без тях няма да е същата. Ако не е тайна готова комплектовка ли е ?
    Да.Купих я от магазин"Герика" Варна.Панделките доста се изпотихно ги правих отначало пробно (гледах ги от интернет)и това успях да направя.Но аз си я харесвам.Да видя каква рамка ще и харесам...Приятна вечер!

  6. #36

  7. #37

    Подразбиране

    Много харесвам този гоблен! за изпълнението,но винаги съм се чудила не се ли сплескват тези панделки под стъклото при рамктиране

  8. #38

    Подразбиране викторианска елегантност

    Моите поздравления,чудесна е.Със здраве да краси дома Ви!

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Много харесвам този гоблен! за изпълнението,но винаги съм се чудила не се ли сплескват тези панделки под стъклото при рамктиране
    От форума казаха,че оставят малко пространство м/у стъклото и гоблена за да се запази красотата на цветята.Най-добре поставяли рамки в град Бургас. Това успях да науча за този гоблен.

  10. #40

    Подразбиране

    Много елегантно и красиво. Браво за труда Аз мисля, че е доста сложен. Винаги съм го харесвала, ама тези панделки.... Любопитна съм да го видя рамкиран.

  11. #41

    Подразбиране

    Страхотно си се справила с панделките!

  12. #42

    Подразбиране

    Страхотна е!!!! Поздравления и от мен!!!!
    Успех с рамкирането!!!!

  13. #43

    Подразбиране

    Прекрасна е Браво

  14. #44

    Подразбиране

    Този гоблен е невероятен, на надали бих се наела да го ушия, панделки, мъниста, много трудно ми се вижда.
    Поздравления! Истинска красота.

  15. #45

    Smile

    Реклама:
    Невероятно си се справила с Викторианската елегантност. Поздравявам те от сърце. Ще чакам с нетърпение да я видя и рамкирана.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •