Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране питане за каунт

    момичета спотед вас това зебло към кой каунт може да се отнесе?(скарана съм с определянето на каунти

  2. #2

    Smile

    Най-едрата панама която знам е от руските комплекти - 10 каунт. Все ми се струва, че това ще отговаря на по-голям.

    Ето тук е обяснено как се смята:

    http://www.goblenite.org/showthread....EA%E0%F3%ED%F2

  3. #3

    Подразбиране

    did_tag много благодаря ) имам едни големи възглавници от такова зебло и седят неизбродирани ...мислех да ги нашия с панделки но се отказах ...сега съм харесала малко мотиви с коне пък да видим.....дали и това няма да отпадне ))

  4. #4

    Подразбиране

    Аби, аз имам една линийка за определяне на каунта. Взимай го това зебло и идвай в събота да мерим

    А иначе: изброй колко бода има на един инч - 2,54 см - това число е каунта

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Аби, аз имам една линийка за определяне на каунта. Взимай го това зебло и идвай в събота да мерим

    А иначе: изброй колко бода има на един инч - 2,54 см - това число е каунта
    Каква е тази линиика ако смея да попитам и веднага да си казваш от къде си я придобила
    да да ще нося парче да мерим

  6. #6

    Подразбиране помощ

    Момичета и момчета, помогнете за свалянето на две списания, те са в пост 892 на тема "Печатни издания" и са качени от elnik. Ще ви бъда много благодарна
    meil drugotonade60@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от drugotonade60 Виж мнение
    Момичета и момчета, помогнете за свалянето на две списания, те са в пост 892 на тема "Печатни издания" и са качени от elnik. Ще ви бъда много благодарна
    meil drugotonade60@abv.bg
    Няма нищо сложно да се свалят файлове от депозита. Като отвориш линка горе има възможност да избереш езика на сайта . И после следваш - безплатно сваляне, там отваря нов прозорец - чакаш 60 секунди и даваш сваляне на файла. Трябва да напишеш в прозореца поредица от букви и даваш сваляне. нищо сложно, но ако искаш повече файлове не става безплатно, трябва да изчакваш да се свали първия и после след няколко минути ще ти даде възможност да свалиш следващия.
    Файловете , които искаш са големи и за да се пратят на пощата, трябва да се раздробят - сравнително трудоемко занимание. По-добре сама ги изтегли.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Няма нищо сложно да се свалят файлове от депозита. Като отвориш линка горе има възможност да избереш езика на сайта . И после следваш - безплатно сваляне, там отваря нов прозорец - чакаш 60 секунди и даваш сваляне на файла. Трябва да напишеш в прозореца поредица от букви и даваш сваляне. нищо сложно, но ако искаш повече файлове не става безплатно, трябва да изчакваш да се свали първия и после след няколко минути ще ти даде възможност да свалиш следващия.
    Файловете , които искаш са големи и за да се пратят на пощата, трябва да се раздробят - сравнително трудоемко занимание. По-добре сама ги изтегли.
    Едно голямо БЛАГОДАРЯ! Успях с твоя помощ да сваля списанията-

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •