Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Използвате ли аксесоари

    Използвате ли някакви аксесоари по врема на шиене?

  2. #2

    Подразбиране

    Нищо освен гергеф.
    Сега обмислям да си измайсторя магнитна дъска за легендата и нещо по-удобно за конците.Не ми се харчат пари и ще побългарявам.
    Виждала съм лупа и ми е интересно помага ли,удобна ли е?

  3. #3

    Подразбиране Използвате ли аксесоари

    Видях много хубав аксрсоар(игленик) за много игли,всяка с цвят за гоблена ,но не се сещам къде го гледах.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dori4a Виж мнение
    Видях много хубав аксрсоар(игленик) за много игли,всяка с цвят за гоблена ,но не се сещам къде го гледах.
    Ния го беше публикувала, идеята е нейна..ако не се лъжа беше в темата "Как съхранявате конците си", ама по- добре тя да си каже..

    Намерих мнението й №145 тук - http://goblenite.org/showthread.php?t=841&page=15
    Редактирано от leti_at : 26.03.2012 в 19:33.

  5. #5
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз преди използвах на няколко пъти гергеф,но сега си седи в шкафа,без него ми е много по удобно за шиене.

  6. #6

    Подразбиране

    Нищо не използвам, но напоследък се замислям за нещо като стойка.Много ми умалят ръцете особено с големите гоблени.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Използвам гергеф и ми е много удобен както за малки така и за по-големи гоблени!
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •