Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 59
  1. #31

    Подразбиране

    Ели, какво да ти кажа, ти си знаеш, че си герой с 3-ти ГК С нетърпение ще чакам да видя личицето на този прекрасен ангел! Косата и е като "жива"много ми харесва цвета, тъкмо в крак с последните тенденции - медено русо! И много съм доволна, че мога на живо да се любувам на красотите, които създаваш!

  2. #32

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които ме посещават и оценяват. Определено имам нужда от всички вас.
    Гинева, надявам се да стане наистина прекрасен!!! Благодаря ти!!!
    Joly, трогната съм от хубавите думи!!!
    Злате, благодаря ти, мила приятелко! Какъв герой съм аз? Толкова много красиви гоблени, които чакат да бъдат ушити има, че ми е неудобно за бавното темпо, с което се придвижвам. А личицето става наистина много нежно. Една приятелка рускинясъщо го шие и е по-напреднала от мен. Праща ми снимки и мога да добия впечатление. Така ме и подтиква да продължа, че с този размер и на този ситна панама, бях позагубила първоначалния хъс.

  3. #33

    Подразбиране

    Ели, миличка, разкошен разкошен разкошен..... Нямам толкова богат речник, но изразявам най-искрено възхищение. Понеже и аз за следващия гоблен поръчах 25ct, може ли да те помоля да снимаш от близо бодчетата да видя как се получава. И още веднъж поклон пред труда и таланта ти.

  4. #34

    Подразбиране

    Elisa, великолепно се получава. Толкова нежност лъха от този ангел, така плавно се преливат цветовете, просто нямам думи да изразя възхищението си от гоблените на ГК. Наистина има някаква магия в тях. Мога само да ти пожелая успех и от мен и дано по-често да виждаме етапи.

  5. #35

    Подразбиране

    elenatzanou, milaan, благодаря ви много за разбирането, подкрепата, хубавите думи и приятелството.
    Елена, погледни тук:
    http://uploads.ru/i/t/3/q/t3qYc.jpg

  6. #36

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    търся схемата и ключа на гоблена "Благовещение". Моля ако някой от Вас го има да ми го изпрати на gesheva_m@abv.bg
    Благодаря предварително!

  7. #37

    Подразбиране

    Много хубав и сложен гоблен. Успех!!!

  8. #38

    Подразбиране

    megicash, от това което си написала не става ясно кой точно гоблен търсиш, на коя фирма е и липсва снимка. Освен това на форума има отделна тема за търсене на схеми. Моят гоблен е на фирма Голден кит и се нарича "Анелът на Благовещението". Не е ясно дали питаш за него.
    elmury7, благодаря ти за подкрепата!!!

  9. #39

    Подразбиране

    Elisa прекрасно се получава! Искрените ми поздравления за избора и за търпението ти !!!

  10. #40

    Подразбиране

    Елиза прекрасен е гоблена.А за търпението и упоритостта

  11. #41

    Подразбиране

    Много-много е красив нямам търпение за следващият етап!

  12. #42

    Подразбиране

    Браво на теб.Много красив гоблен и се получава уникално.
    eхooooooooooooooo

  13. #43

    Подразбиране

    Толкова труден гоблен и така бързо напредваш,браво!!!

  14. #44

    Подразбиране

    Елиза,онемявам пред красотата която създаваш.Прекрасен е слабо казано за тези гоблени.Възхищавам се на търпението ти

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Eли,и аз чакам нов етап
    Сигурно доста си напреднала?

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •