Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 59 от 59
  1. #46

    Подразбиране

    elmury7, toni68, lili49, poepie, pipitka, irina48, matcata, ya-ya, много ви благодаря, че посещавате страничката ми, подкрепяте ме и се интересувате от процеса.
    Много съжалявам, че няма какво ново да покажа по тази картина, защото много се отклоних, ших "Дамата с хермелина" на Златно руно. Беше подбор и не особено удачен. След като го уших, се наложи изцяло да разпоря лицето, шията, гърдите, зелените цветове, защото не ми хареса. Освен това никак не ми харесваше ръката, която бе на преден план, така, че смених и нея. не ми се искаше ръката, която е в сянка да е толкова тъмна, затова я направих светла. Не се хареса и отново я замених. Заменях на око, но мисля, че резултата си струва.
    Ето как вървя процеса и какво се получи в крайна сметка.

    От два месеца се увличам от плетене с една кука с мъниста. Изплетох като начало една малка чантичка, сега плета едно колие. За съжаление снимките ми са много лоши и не ми се иска да ви разочаровам. Когато успея да направя по-добри, ще ви покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    Доста си се измъчила с тази Дама, но постигнатият резултат си струва всички положени усилия. Станала е много красива и естествена. Да ти е честита. След толкова положени усилия, сигурно ще ти е още по-скъпа и ценна.
    Дано вече имаш повече врема за "Ангела", защото с нетърпение очаквам новите етапи на този прекрасен гоблен.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #48

    Smile

    Постигнатият резултат е шедьовър!Завиждам благородно.Дори се замислям да си я ушия за себе си.Поздравления!

  4. #49

    Подразбиране

    Много красив гоблен си избродирала,цветовете също са прекрасни!!!Радвам се,че в домът ти ще има такава красота създадена по картината на Леонардо да Винчи...

  5. #50

    Подразбиране

    Helen, cvetomilka.1, irina48, благодаря ви момичета за вниманието, топлите думи и подкрепата.
    А ето няколко снимки на моята плетена на една кука с мъниста чантичка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    Ех че красива чантичка си сътворила .Браво и гоблените ти спорят и сега това бижу.

  7. #52

    Подразбиране

    Чантичката е невероятна, поздравления

  8. #53

    Подразбиране

    Браво,прелестна е,сложи монети вътре ,за да е на късмет

  9. #54

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви.
    lili49, май много не ми спорят напоследък гоблените. Като че ли все ми се иска да опитам да сътворя нещо в нови и неизследвани територии. Дано успея.
    muci_s, колко е приятно след положен труд да те похвалят!!!
    irina48, Наистина, забравих да сложа монети вътре за късмет, но не е късно.

  10. #55

    Подразбиране

    Изумителна е!Честито!Имам моделче от много старо време ,плетено с мъниста и съм се чудила каква е техниката ,за да се изплете .Може и в кратце да обясниш,мънистата предварително ли се нижат и после се заплитат .Поздравления!

  11. #56

    Подразбиране

    Много красиви творения,браво!Не се тормози много,че се отвличаш в други посоки.Важното е да ти доставя удоволствие,а и като гледам си сътворила чудеса.
    eхooooooooooooooo

  12. #57

    Подразбиране

    dushkova, благодаря за поздравленията, и да мънистата предварително се нижат по схема и след това се плете в кръг.
    pipitka, благодаря, действително ми доставя удоволствие!!!

  13. #58

  14. #59

    Smile

    Реклама:
    Изумително,типично в твой стил!Красотааа!!!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •