Здравейте! С възмущение видях и не мога също да не се включа. Завършила съм курс в ЦПО Рапакс преди повече от 10 години и работя по специалността и до днес. Изпратила съм мой приятелки, които също са действащи професионалисти в момента и техни Собствени салони. От опита ми искам да Ви кажа, че КЛИЕНТА няма възраст.Процесът на обучение е двупосочен и зависи не само от преподавателя, а и от потенциалните възможности на обучаемият :? Относно квалификацията на преподавателя мога да кажа, че и в най-големия университет има доволни и недоволни. Оценка имат право да дават само експерти, професионалисти или хора имащи база с друг преподавател - за сравнение. :? А за лекциите може да се спори " кое е първо яйцето или кокошката" дали са свалени или са качени, ВАЖНОТО е да има информация точна и вярна, актуална и професионално подбрана.
Аз съм сигурна, че и други курсисти на ЦПО Рапакс прочели темата също ще се включат да подкрепят тази институция в бранша с повече от 10 години история, за да не бъде с лесна ръка очернено името на центъра, който от години обучава кадри намерили своето Аз в занаята по редица специалности като маникюристи, козметици, фризьори, масажисти и т.н.,
Интернет е достъпен за всички, но такова крайно мнение трябва да бъде сериозно обосновано, ако може поне от професионалисти!