Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Отново за маникюра, косата ......

    Момиче вижте на какво попаднах вчера, малко е на руски , но има много снимки

    http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=73410та - това е за грим

    http://club.passion.ru/viewtopic.php?t=61500 - това е за маникюра

    А това е целия форум http://club.passion.ru/

    Приятно разглеждане!!!!!!!!
    ЖИВОТЪТ НЕ СЕ МЕРИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ, КОИТО СПИРАТ ДЪХА НИ!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Е, това го видях във форума на бг-мамма и веднага си го сложих при фаворитите. Страхотни идеи има за арт-лак и смятам да се възползвам от тях

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте!! Може би не е съвсем на място моето съобщение, но ми се иска повече хора да го прочетат. И аз като вас съм много запалена по всичко свързано с маникюра. Реших да изкарам курса и да започна работа. Записах се в ЦПО Рапакс (намира се на Красно село, София) и съм мнооооооооооооооого разочарована. Не знам от къде да започна - дали от неграмотната "учителка", или от малкото практика и моделите, на които се учехме (баби на по 60 и отгоре). Парите за курса са малко, сравнено с повечето курсове - 260лв., но определено са много за това, което получих като обучение. Лекциите бяха преписани статии от интернет..... Надявам се да съм помогнала поне на някоя то вас да се ориентира къде да не се записва на курс!! lachen lachen lachen

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smile_me Виж мнение
    Здравейте!! Може би не е съвсем на място моето съобщение, но ми се иска повече хора да го прочетат. И аз като вас съм много запалена по всичко свързано с маникюра. Реших да изкарам курса и да започна работа. Записах се в ЦПО Рапакс (намира се на Красно село, София) и съм мнооооооооооооооого разочарована. Не знам от къде да започна - дали от неграмотната "учителка", или от малкото практика и моделите, на които се учехме (баби на по 60 и отгоре). Парите за курса са малко, сравнено с повечето курсове - 260лв., но определено са много за това, което получих като обучение. Лекциите бяха преписани статии от интернет..... Надявам се да съм помогнала поне на някоя то вас да се ориентира къде да не се записва на курс!! lachen lachen lachen
    Да, от интернет на много неща можеш да се научиш! И ,стига да имаш желание можеш да се превърнеш в самоук професионалист, без да се налага да ходиш на курсове. Но, за жалост, интернет не дава свидетелства за професионална реализация , така, че ...

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! С възмущение видях и не мога също да не се включа. Завършила съм курс в ЦПО Рапакс преди повече от 10 години и работя по специалността и до днес. Изпратила съм мой приятелки, които също са действащи професионалисти в момента и техни Собствени салони. От опита ми искам да Ви кажа, че КЛИЕНТА няма възраст.Процесът на обучение е двупосочен и зависи не само от преподавателя, а и от потенциалните възможности на обучаемият :? Относно квалификацията на преподавателя мога да кажа, че и в най-големия университет има доволни и недоволни. Оценка имат право да дават само експерти, професионалисти или хора имащи база с друг преподавател - за сравнение. :? А за лекциите може да се спори " кое е първо яйцето или кокошката" дали са свалени или са качени, ВАЖНОТО е да има информация точна и вярна, актуална и професионално подбрана.
    Аз съм сигурна, че и други курсисти на ЦПО Рапакс прочели темата също ще се включат да подкрепят тази институция в бранша с повече от 10 години история, за да не бъде с лесна ръка очернено името на центъра, който от години обучава кадри намерили своето Аз в занаята по редица специалности като маникюристи, козметици, фризьори, масажисти и т.н.,
    Интернет е достъпен за всички, но такова крайно мнение трябва да бъде сериозно обосновано, ако може поне от професионалисти!

  6. #6

    Подразбиране

    това са снимки на един от мои нокът. без да критикувате лакирването ми исках да ви покажа дължината му абсолютно нищо не слагам на ноктите си от рода на заздравители и т.н. спрях и на маникюрист да ходя. постоянно съм с лак, но много трудно е да се стчупи някой нокът.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  7. #7

    Подразбиране

    su6to iskam da izrazq mnenie za rapaks)) samo 4e az sum karala kurs kozmetika i 450lv za mesec i polovina s nai evtinata kozmetika nikak ne e malko dezorganizaciqta e pulna prepodavatelkata q murzi da gleda kamo li da te nau4i na zanaqt))kato q pita6 ne6to kazva na nqkoq ot drugite kursistki da ti go obqsnqt???pestqt pari ot 4ista4ka i te kara6 da im pravi6 osnovnoto po4istvane sqka6 4e tova si ti vliza kato 4ast ot obu4enieto?no za tova puk nqma koi da sledi dali vseki e napravil procedura ili e do6ul da pie kafe i da 4isti HORA AKO ISKATE DA NAU$ITE ZANAQT NIKOGA NE ZAPISVAITE V RAPAKS-TAM ^TE SE NAU$ITE SAMO DA $ISTITE I TO S BELINA KOQTO ME NAPRUSKA I MI UNI^TOJI BOTU^ITE A TAZI KOQTO UJ BILA MNOGO DOVOLNA 100% E NQKOQ OT PSEVDO PREPODAVATELKITE VSI$KI MOMI$ETA S KOITO BQH V GRUPA BQHA STRA^NO NEDOVOLNI

  8. #8

    Подразбиране

    И аз обожавам красив маникюр, слабост са ми красивите нокти.. Natalka много добър сайт, благодаря!

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам природна даденост - прекрасна форма на ноктите и правилни извивки. И не защото са мои, а всичките ми познати са им са се чудили. За жалост..., нямам миялна машина, че и 1 година без пералня останах, заради мързела на мъжа ми да купи и инсталира - та препаратите ми ги съсипа. Сега се ронят и чупят и вече близо 10 години става - не мога да ги оправя и нокът да пусна повече от 1-2 мм.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •