Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 156

Тема: карета

  1. #136

    Подразбиране

    ето още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #137

    Подразбиране

    това каренце съм го шила в училище по трудово.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #138

    Подразбиране

    Много са красиви, както всичко, което носи магията на българската бродерия!

  4. #139

    Подразбиране

    Лилилина и Ата - БРАВО! Напълнихте ми душата с красота!

  5. #140

    Подразбиране

    искам да попитам как мога да си направя покривка с бродерия но нещо по лесно трябвали да си купувам нещо като плат или панама и конци моляви помогнете ми.покривката е за малка кръгла маса моля помогнете

  6. #141

    Подразбиране

    Имаш няколко варианта
    1 -ви избираш си бродерия, парче панама съобразено с размерите на масата си, бродираш и оформяш като покривка.
    2-ри купуваш си лента, избираш малки мотиви, бродираш ги и пришиваш към готова покривка.
    3-ти - има готови покривки/ виждала съм на Рико/ - те са от плат с обособени места за шиене, предлагат се с модела за шиене, но пък са за по-големи маси.

  7. #142

    Подразбиране

    Страхотни творения!

  8. #143

    Подразбиране

    Много ми харесват,поздравления за красотите!

  9. #144

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Имаш няколко варианта
    1 -ви избираш си бродерия, парче панама съобразено с размерите на масата си, бродираш и оформяш като покривка.
    2-ри купуваш си лента, избираш малки мотиви, бродираш ги и пришиваш към готова покривка.
    3-ти - има готови покривки/ виждала съм на Рико/ - те са от плат с обособени места за шиене, предлагат се с модела за шиене, но пък са за по-големи маси.
    Понеже съм изправена пред подобно чудене - има ли вариант да пришия канаваца (така ли се казваше?) на плата, който съм избрала за покривка, да бродирам на тях и после да разнищя канавацата и да ми остане бродерията на покривката? Някой има ли опит в това?
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  10. #145

    Подразбиране

    Да, има такъв вариант, Радея
    Вероятно вече е ушита, но да ти отговоря.

    Търся елегантен и изчистен модел за овална покривка. Или за кръгла, пък ще добавям... Изчистеното да се чете като не сложно и небавно
    моят пачуърк блог
    http://www.domoshar.com

    Портал за занаяти: http://domoshar.net

  11. #146

    Подразбиране

    момичета искам да ушия народна носия на дъщеря ми /3г /и ми трябват както кройки за носия така и схеми за бродиране т.к. мисля да избродирам елементите за носията-можете ли да помогнете

  12. #147

  13. #148

    Подразбиране

    ь това е от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #149

    Smile

    Привет момичета,
    незнам дали тук е точното място да пиша, но не намерих по-подходяща тема. Преди повече от десет години шиех само карета и имам около 30 броя, а след това преминах на гоблени. Искам да попитам дали някой знае да се дава някъде надомна работа за бродиране на карета или да се изкупуват по предварителна заявка. Много обичам да бродирам и ще е страхотно ако може с това да си докарам и някой допълнителен доход. Продажбата на гоблени е доста трудна в България, но тук прочетох, че карета се изкупуват за гръцкия пазар. Ако имате такава информация много ще се радвам да я споделите с мен!

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Като малка шиех карета на панама,имаше цветна и ленена.Сега искам да ушия един тишлайфер ,но никъде не намирам такъв вид панама.В града ни продават само за гоблени.Или от къде мога да си купя плат с втъкана панамена лента ,за да си бродирам покривка.

Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •