Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 156

Тема: карета

  1. #106

    Подразбиране ===

    marji, ето снимка на една от илюзиите, за които ставаше въпрос. Това, върху което е бродирана не е ли канаваца или друга материя. Не знам дали ще можеш да видиш добре....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #107

    Подразбиране

    Аз имам схемите на илюзиите и на тях пише, че се шият на канава Аида 18, което означава панама Аида 18. Канава, а не канаваца, което не е едно и също. Но тези илюзии съм ги виждала ушити на Аида 14 и на ленена панама, като на последната кръстчето се шие през бод.

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз имам схемите на илюзиите и на тях пише, че се шият на канава Аида 18, което означава панама Аида 18. Канава, а не канаваца, което не е едно и също. Но тези илюзии съм ги виждала ушити на Аида 14 и на ленена панама, като на последната кръстчето се шие през бод.

    Аааааааааа, сега вече разбрах Една буква, ама ВАЖНА! Аз ги ших на панама екрю, не знам каква аида е, но се получиха, изложила съм ги в ТВОРБИ на форума. Но за тази информация ти благодаря наистина И наистина "Човек се учи докато е жив"

  4. #109

    Подразбиране

    Момичета, ясно стана как може да си ушием покривка върху плат ,който сме си харесали.Сега остана да решим проблема , от къде да си набавим канаваца.Ако някой знае къде се продава или ако е срещал в някой сайт информация ,моля да ни помогне.Много ми се иска да направя една покривка....

  5. #110

    Подразбиране

    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  6. #111

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  7. #112

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  8. #113

    Подразбиране

    Ето и моите творения
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #114

    Подразбиране

    Ra4ko75 много са хубави каретата, особено Коледното синьо.
    fillipova@yahoo.com

  10. #115

    Подразбиране

    А схемички с български шевици откъде си вземате?Искам да ви кажа че каренцата са ви страхотни.Аз също бих искала да си ушия нещо типично българско,но нещо не успявам да намеря схеми...кой може да ми помогне?Предварително ви благодаря.

  11. #116

    Подразбиране

    За mareha: имам много схеми и с удоволствие ще ти ги предоставя, но не знам как Ако измислиш начин нямаш проблеми.

  12. #117

    Подразбиране

    Галюшка, ако можеш скенирай ги и сложи линк към тях, защото има и аз съм фен на българската бродерия, а със сигурност има и други.

  13. #118

    Подразбиране

    За Диана - с най-голямо удоволствие ще предоставя схемите, които имам, а те за извънредно много. Но за съжаление нямам скенер. Вчера си харесах един от Плезио, но струва 155 лв и в момента, в който реших да си го взема, изскочи пътуване до вилата. Много съжалявам, но потрайте за скенера поне месец, ще сканирам всичко и ще ви ги изпратя, много съм трогната, че българската шевица е жива. В схемите, които имам, са указани и различните бодове. Не знам как се прикачва линк, ако може опишете ми подробно. Евентуалното разрешение за най-нетърпеливите е, да им изпратя по пощата фотокопия на поне няколко модела.

  14. #119

    Подразбиране

    Ето малко и от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  15. #120

    Подразбиране покривка и пано

    Реклама:
    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...ts/devisil.htm
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •