Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Показване на 151 до 156 от 156

Тема: карета

  1. #151

    Подразбиране

    boneli, аз в момента шия един на Аида18 и после ще го нося на шивач да му подгънат краищата.
    На мен ми доставя много по-голямо удоволствие да шия покривки отколкото гоблени.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  2. #152

    Подразбиране

    И аз шия едно коледно каренце на Аида 18 и ще го подгъна, но и аз търся такава покривка- в Шумен ми казаха че могат да ми доставят каренце с полета от панама за шиене, но на някаква фантастична цена. Примерно 27 лв. или нещо такова... като си сложа и 10-15 лв. за конци и тя става златна. Затова се задоволих да си направя такова изцяло от панама. Не е лошо, но ако някой знае откъде може да се поръча каре, тишлайфер или покривка с полета за шиене на нормални цени да каже...

  3. #153

    Подразбиране

    http://www.brodiranibijuta.com/?page=catalog&id=8 аз си поръчах от тук салфетки с полета за шиене

  4. #154

    Подразбиране

    Здравейте ! Реших да си направя едно коледно каренце , но имам проблем ... Приключих с бродерията , върху панама е , но тъй като не съм голям майстор гърба , не успях да го докарам и много ме дразнят тези конци. Та въпросът ми е малко глупавичък : Какъв плат да пришия от опаковата страна за да ги скрия ?

  5. #155

    Подразбиране

    подлепващо?

  6. #156

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами... проблемът с гърба си е важен. По-скоро е добре да се внимава при шиенето, защото после наистина дразни

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •