Показване на 1 до 10 от 10

Тема: помощ

  1. #1

    Подразбиране помощ

    Здравейте.Искам да Ви помоля да ми помогнете за съвет.Моя приятелка скоро се омъжи.Снея не сме се виждали от 5 год.защото получи зелена карта и замина за Америка.Сега искам да и направя подарък.Искам съвет какъв гоблен да и ушия и да и изпратя.Искам подаръка да е нещо стойностно затова съм решила да е гоблен.Моля дайте ми съвет.

  2. #2

    Подразбиране

    dirota, ако ще е гоблен, трябва да е без рамка, защото може да се счупи, а и рамкираните неща се третират като произведение на изкуството.

    За самия гоблен - избери сюжет, който тя ще хареса и ще окачи в дома си, защото е много обидно човек да се труди над нещо, а някой да го захвърли на тавана.

  3. #3

    Подразбиране

    Да но искам да я изненадам.Мислех да е икона.

  4. #4

    Подразбиране

    Може и с рамка.Аз съм питала в куриерската фирма.Тъй като съм от провинцията от там се изпращат в София за да дадат някакъв документ че не е произведение на изкуството и така заминава за Америка.

  5. #5

    Подразбиране

    Иконата е един прекрасен подарък има голям избор.Ето няколко предложения.
    Света Богородица - Дом, семейство, майки, деца. Подходящ подарък за нов дом, ново семейство и за всякакви поводи.
    Исус Христос - Господ Вседържител покровителства всеки християнин.
    Св.Ана - Покровителства семейството. Помага при бременност, раждане и майчинство
    Св.Мина - Покровителстват дом, семейство, здраве

    Може и имена икона на името на приятелката ви.
    Ако не иконна може и пейзаж има огромен избор харесай нещо и ший.Успех.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Да е нещо, което приятелката харесва и ще го оцени, а не само за идеята да се шие. Някои не харесват икони, така че помисли.

  8. #8

    Подразбиране

    Абсолютно съм съгласна с Нушето.ако не си сигурна за вкуса и след 5 год./това си е доста време-съдя по себе си/ тактично я подпитай-цветя,пейзажи,животни,образи-какво предпочитат с мъжа и.наистина ще е жалко да вложиш труд и време в нещо,което ще се прибере в някой шкаф.аз например харесвам пейзажи и цветя,но все се хващам да шия образи.когато се ориентираш за темата можем да ти предложим модел
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Здравейте.Искам да Ви помоля да ми помогнете за съвет.Моя приятелка скоро се омъжи.Снея не сме се виждали от 5 год.защото получи зелена карта и замина за Америка.Сега искам да и направя подарък.Искам съвет какъв гоблен да и ушия и да и изпратя.Искам подаръка да е нещо стойностно затова съм решила да е гоблен.Моля дайте ми съвет.
    Предлагам ти новият гоблен на Солария "Българка"./Ако все още се смята за такава/За съжаление го няма още във форума и трябва да си купиш комплектовката
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за съветите.Исках да и подаря икона но се съмнявах че мъжа и е католик и така се оказа.Консултирах се с майка и.Тя ми каза че всичко ще хареса.Аз знаех това но не зная какво ще допадне на мъжа и но и тя не знае.Тя скоро роди и реших да ушия Майчино щастие.Благодаря.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •