Показване на 1 до 9 от 9

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    Роси, бързо възстановяване на теб и мъжа ти! Съжалявам много за преживеният ужас и болка, дано никога не изпитате същото

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте,Роси и....бързо оздравяване!Случайно се натъкнах на този пост на Ния в нашия форум и не мога да остана безучастна след като прочетон преживяванията ви!Ето защо не прочетох нищо за срещата ви с Елиф Шафак,за която прочетох в един друг форум ,дето влизахме и четяхме всички с интерес,защото гледахме като зомбирани един друг филм-ден и нощ!И аз като вас се заинтересувах от турските писатели,певци и композитори и аз си купих "Любов" на Елиф Шафак и я прочетох на един дъх и Орхан Памук и други турски автори!Много се зарадвах като прочетох във форума,че ще има "наш човек" там,който талантливо после ще разкаже за срещата...Сега чак разбирам,че тази среща не се е състояла...за жалост!Страшно преживяване...дано не се случва на никой и бързо да се върнете на писателското поприще!Чакам си описанието на срещата!Пожелавам ви все пак да се срещнете и да и зададете хиляди въпроси!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Роси,
    Макар и късно ти пожелавам пълно възстановяване и дълъг живот!!!Всичко,което прочетох за теб е прекрасно,затова продължавай своя път и в професията и в живота,защото съм сигурна,че ще е дълъг и плодотворен!!!Бъди здрава,обичана и срещай повече добро...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •