Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 55 от 55
  1. #46

    Подразбиране

    Ето че темичката се раздвижи! Баба Марта си е в ход, сега идва подготовката за Великден. Ето пример за кошнички за подарък:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #47

    Подразбиране

    А да продължа темата със животните ето кой живее при мен отскоро -
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Котараците всъщност са скривалище за бутилка, или каквото там искате да скриете, но са супер готини. Моят мъж си държи единия на масата и му казва "наздраве" всяка вечер!

  4. #49

    Подразбиране

    Е с тия котаци ми взе ума. Много са готини.

  5. #50

    Подразбиране

    Чудесно е всичко! Просто страхотни! Аз оплетох преди време 1 панерче от ентусиазъм, но връткането на тръбичките ме убива от скука направо.... А ти си направо професионалист вече
    А моделите сама ли ги измисляш или ги гледаш отнякъде?

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря за вниманието на всички! А колкото до моделите - разглеждам много сайтове с плетени неща и не само от хартия, а от ратан, ракита, трева и.....Пък и по цял сват много хора плетат от хартия. В този свят пълен с информация е трудно да кажа,че съм измислила всички модели, но пък във всеки има нещо от мен. При плетенето не е като при гоблена със схема, където много от нас като ползват една схема, една и съща панама, едни и същи конци получават еднакъв гоблен. Дори и да искам да повторя някой модел винаги става различно, защото или тръбичките са по-тънки или дебели, хартията е различна, цветът, маниера на плетене и винаги става уникат. Досега съм опитвала да повторя точно по модел един поднос - ама голяма мъка беше, броих му даже и редовете и плетките и пак стана различен. Даже авторката хареса повече моя и каза че ще го повтори - голям смях! хем изрично казах във форума кого повтарям. Така стоят нещата - всяко нещо е премислено и излиза от сърцето. Когато ми омръзна да плета кутийки, започнах мебели, после с животните, вообще търся разнообразието. Та във връзка с гореизказаното ще ви покажа един модел, който намерих из нета (не открих името на автора), изплетен е от ратан, а аз си направих кош за прибиране на всякакви неща. Това е оригиналът:a333b92c61c6b9bdb795597f7c85b85e.jpg А това е моят кош:P3021326.jpgP3021328.jpgP3021329.jpg

  7. #52

    Подразбиране

    Страхотни неща, възхитена съм. Аз напоследък "луднах" на тема игленици - с голямо удоволствие ги изработвам, но не знам какво да ги правя след това. Вече подарих на всичките си приятелки и познати.

  8. #53

    Подразбиране

    Ето нещо и от мен,запалих се и аз по плетенето с вестници но още съм начинаеща и мисля че не се справям много добре Но все пак опитах





  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •