Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 55
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    гледах,гледах и не разбрах като свърши тръбичката как се започва със следващата.като се знам ,надали ще събера смелост да навивам цял ден тръбички,които после не се знае дали ще успея да изплета.но ще се възхищавам на вашите.Вени като идваш лятос на море да се обадиш да се видим и направиш показно.
    http://www.liveinternet.ru/users/bes...post191702886/
    Тук има клипче как се плете и е показано как се снаждат тръбичките.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  2. #17

    Подразбиране

    това плетене е страхотно! Ще се пробвам и аз! Браво за темата и нещата, които сте оплели до тук!

  3. #18

    Подразбиране

    През последните няколко дни бях без домашен компютър и вижте какво правих:
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    Редактирано от venipetgab : 11.07.2012 в 00:29.

  4. #19

    Подразбиране

    Още малко:
    [IMG[/IMG][IMG[/IMG][IMG][/IMG]
    Редактирано от venipetgab : 11.07.2012 в 00:36.

  5. #20

    Подразбиране п

    Всичко е много красиво

  6. #21
    Активност Аватара на yana_d
    Cirpan, Stara Zagora, Bulgaria, Bulgaria
     
    90 Мнения
     

    Подразбиране

    супер е

  7. #22
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Много искам да пробвам, ама дали вече няма да ме изгонят от нас? Преглеждам темата с интерес, даже и книга съм си свалила, но не зная кога ще се престраша. Доста интересни неща могат да се направят с тази техника, а и за подарък стават.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  8. #23

    Подразбиране

    Браво Вени. Браво и на всички последователки. Не бях попадала на тази страница, но много ми харесаха изработките и аз мисля да се пробвам. Успех и отново моето

  9. #24

    Подразбиране плетене от вестници

    браво, много добре си се справила!
    и аз все се каня да си направя такива, и все отлагам...

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета! Много ме поощрявате, а това, което правя е много приятно и забавно. Хайде пробвайте и показвайте!

  11. #26

    Подразбиране

    venipetgab, много красиви неща си направила. На мен ми хареса венеца, но не мога да си представя как ще го завърша. А и се чудя с какво мога да го боядисам в зелено, та да стане точно като коледен венец. Ако можеш да ми помогнеш с идеи ще съм ти много благодарна.

  12. #27

    Подразбиране

    Вале, венчето го завършвам като загъвам крайчетата навътре и ги запъхвам там, където съм започнала. Стягам здраво с конец, за да не се измъкне като го закача и готово. Боядисването е най-лесно с цветен лак-спрей, но става с всякаква боя. Аз използвам разни остатъци от бои, които са останали вкъщи- латекс, блажна боя, като ги разреждам малко.

  13. #28

    Подразбиране

    Благодаря ти за отговора! Направих един от небоядисани вестници. Наподобява оригинала, но не се получи много прецизно. Следващият път ще пробвам с предварително оцветени тубички и ще се старая повече. Ще пиша за резултатите.

  14. #29

    Подразбиране

    Ето още малко:
    [IMG][/IMG[IMG[/IMG[IMG[/IMG][IMG][/IMG]

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красиви неща си сътворилаблагородно ти завиждам.Аз започнах с голямо желание,почти ден рязах вестници и свивах тръбички,изгледах доста уроци но нещо все не ми се получава и всичко в кофата за боклук.Два пъти започвам с фалш старт,не зная дали за трети ще имам смелост.ПОЗДРАВЛЕНИЯ

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •