Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 55
  1. #31

    Подразбиране

    Леле, никой тук не се интересува от плетенето от вестници!?! Ама че замряла темичка! Я да ви зарибя малко - това е чудесно хоби и полезно, я вижте от последната година новите ми творения :PC261189_3.jpgP3080834.jpgP2120768.jpgP5140892_1.jpgP7270954.jpg

  2. #32

  3. #33

    Подразбиране

    И предлагам ако някой се заитересува между шиенето на гоблени да се разнообрази с това интересно хоби нека се обади, ще се радвам да обменим опит!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Страхотни се нещата,които си показала-личи ,че си голям майстор и имаш голям опит.Преди известно време опитвах да плета с вестници,но нещо не ми се получи и се отказах.Но твоите неща много ме радват....
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране

    Невероятно! Считайте ме за зарибена! Ще се пробваме с баща ми у дома - като дете той е плел кошници по "ръчен труд". Ако имаме трудности, ще молим за помощ!
    Хубав ден!

  6. #36

    Подразбиране

    Страхотни неща! Фаворит ми е масичката.Смятам да се пробвам между гоблените и декупажа, но незнам дали ще се справя.
    Може да се наложи да моля за помощ.

  7. #37

    Подразбиране

    ovne, много красиви неща си измайсторила, но масичката ми е фаворит . Би ли споделила с каква боя си я боядисала?

  8. #38

    Подразбиране

    Поздравления! Страхотни неща си измайсторила.Фаворит ми е кутията (табуретка,кубче) в пост 33.
    Малкият ми син е запален по плетенето с вестници и ми измайстори няколко неща вече.
    Бих искала да те помоля да ми пуснеш на ЛС някои актуални линкове,за да ги погледне и да черпи идеи.Като се върне от училище ,задължително ще му покажа твоите неща

  9. #39

    Подразбиране

    Ето малко и от мен.Правила съм ги отдавна и всички, с изключение на елхичката вече са подарени.
    IMGP8907.jpgIMGP8858.jpgff37e663830b.jpgaa45b858ebca.jpg

  10. #40

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите,момичета. Много се радвам, че ви харесват моите творения. Вени, чудесни подаръци си спретнала, много ги харесвам тия обувки, но аз лично още не съм си изплела. А масата е боядисана с подръчни средства - живея в малък град и поръчвам предимно по интернет и като няма друго на помощ идва калиев перманганат - чудесно ме спасява в такива ситуации. Та масата е боядисана с това, а и други мои неща. Уа-уа радвам се за синчето ти. сигурно той ще изработи много красиви неща.

  11. #41

    Подразбиране

    Тук не бях влизала и сега ми окапаха очите..........

    Много красота. И аз искам такава ракла табуретка, и кашпи искам..........
    Редактирано от did_tag : 28.02.2014 в 08:22.

  12. #42

    Подразбиране

    Пепи, Вени, правите страхотни неща!!!! На Вени не съм ги виждала на живо, но на ovne са просто невероятни. Аз съм щастливо - нещастната притежателка на коша - слонче. Щастлива , защото е у дома, нещастна защото не ми дават да го ползвам аз, а го прибраха в детската стая и го пълнят с дребни плюшени играчки .
    Просто нямам думи да изразя колко съвършено са изпипани нещата на Пепка! Господ и е дал златни ръце, мога да и пожелая още само здраве за да твори....

  13. #43

    Подразбиране

    Посрещането на Баба Марта е в ход! Пожелавам на всички да сте здрави, весели и засмени! P2280812.jpgP2280813.jpgP2280814.jpgP2281315.jpg

  14. #44

    Подразбиране

    Ей, каква прелестна кутия си измайсторила.И червените панери много ми харесват.Браво, всичко е прекрасно.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Тук не бях надниквала отдавна, но сега се смаях. Адмирации!
    КЕЛЕБЕК

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •