Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 48
  1. #16
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Много е красив,но и доста голям!Успех и да го завършиш бързо!

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря на всички за подкрепата ще имам нужда от нея

  3. #18

    Подразбиране

    Ами ще стане нещо грандиозно, поздравления за куража и най-вече за избора на гоблен. Този ми е любимият модел на ГК! Обаче и аз като Нели настръхнах от размера на панамата

  4. #19

    Подразбиране

    Мерси, Freeky Ще показвам етапчета след всяка завършена страничка, а те са близо 200, ако не се лъжа...

  5. #20

    Подразбиране

    Aу, това нещо е огромно, но пък е много красиво. Успех с начинанието!

  6. #21

    Подразбиране

    Да покажа и аз дребен етап Завърших една страничка от най-долния ред, само че на тая огромна площ напредъка изглежда отчайващо миниатюрен Но аз съм си инат и бавно и полека продължавам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Малеее, ще стане страхотен гоблен И аз да ти пожелая успех с новото начинание, ще следя с интерес процеса на разлистване на книжката със схемите и браво за избора на гоблен Колко странички е книжката ???

  8. #23

    Post

    geri_m , поставила си едно чудесно начало в зелено...оттук натакък думички като "отчайващо" са вредни...влагай инат, упоритост или с каквото там разполагаш, прави и продължавай...след първите няколко листа ще придобиеш опит и бродерията ще върви по-леко...не си поставяй срокове защото това ще те изнерви...
    Пожелавам ти да изпитваш само удоволствие от работата и първоначалната тръпка да не те напуска... ...

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря ви за подкрепата, момичета А иначе книжката е формат А4, 190 странички някъде Някой ден ще стане.

  10. #25

    Подразбиране

    Успех, много красив дизайн си избрала!
    Просто полека-лека и даже ще ти стане скучно като го свършиш!
    radika@mail.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Прочетох началото на темата и се смях с глас. Началото е трудно, но...ти ще успееш!

  12. #27

    Подразбиране

    Благодаря ви за подкрепата момичета

  13. #28

    Подразбиране

    Добавям завършена още една дребна страничка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Браво.Виж колко красиво става.Изобщо не прозира.И въпреки сложността на гоблена вървиш смело напред.Упоритост,търпение или търпение и упоритост все едно имаш ги а подкрепата е от нас.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •