Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 46

Тема: DMC ARCO

  1. #1

    Question DMC ARCO

    Някой знае ли фирма,която предлага конци DMC ARCO? На тях пише,че са произведени в Италия?

  2. #2

    Подразбиране

    Отскоро сливенската фирма Талита започна да зарежда от тях. Мога да ти дам координатите на фирмата.

  3. #3

    Подразбиране

    На мен ми се иска да попитам , имате ли опит с тези конци , какви са , защото на мен ми се струва , че много станаха аналозите на ДМЦ- Розаче , Венус сега и АРКО . Някой шил ли е с тези конци и изобщо какви са . И аз видях тук едно магазинче да продава , видях и конците - 310 черно сиреч - нямаше нищо общо - то беше много тъмно тъмно сиво - иначе имаше и блясък , но не беше черно все пак . Ще се радвам да прочета нещо за тези конци .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #4

    Подразбиране

    Вносител на конците е Герика.Дори имат вече техни комплектовки.Във В.Търново вече имаме от тях.Имат добра покриваемост,блясък.Вярно е ,че има разлика в нюанса на някои номера,но все пак не са ДМС,a ARCO.Скоро ще започвам гоблен с тях и ще показвам етапи.

  5. #5

    Подразбиране

    Каква е цената на тези конци?

  6. #6

    Подразбиране

    В Бургас са по 0,50 лв.
    rusinova@mail.bg

  7. #7

    Подразбиране

    а тук в Ямбол 0,60 ....
    а в Сливен каква им е цената ?
    Редактирано от Miro : 10.05.2012 в 00:53.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Подразбиране щ

    Във Варна-0,50лв
    КЕЛЕБЕК

  9. #9

    Подразбиране

    В Сливен са по 0.55 лв. Наистина има лека разлика с цветовете на ДМС, но като погледнеш различните партиди на един и същи номер ДМС също можеш да намериш разлика. Конците наистина имат блясък, но още не съм шила с тях. Тези, които са ги опитали, казват, че са по-добри от Ариадна, но не могат да се сравнят с ДМС. То се подрабира и от цената.

  10. #10

    Smile

    И в Ямбол на магазина до входа на НТС са по 0,50 стотинки.

  11. #11

    Подразбиране

    а може ли да ми кажете каква е номерацията на ARCO спрямо DMC?не съм купувала до сега ,но ще ги пробвам.благодаря

  12. #12

    Подразбиране

    Доколкото знам са със същите номера като ДМЦ
    rusinova@mail.bg

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dani vel Виж мнение
    И в Ямбол на магазина до входа на НТС са по 0,50 стотинки.
    Аз като ги гледах , видях цена 0,60 но ... добра информация , мерси
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Става дума за магазина до входа на НТС, а не на ъгъла долу.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •