Показване на 1 до 15 от 46

Тема: DMC ARCO

Hybrid View

  1. #1
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    По 0,60 лв. е чилето, а номерата са като на ДМЦ и мисля днес да ходя до там да си купя.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #2

    Подразбиране

    Ами, не съм ходила скоро до Маргото /ул. Одрин/, но не съм и чула да е затворила.
    А що се отнася до разнообразие на панами - Мистър Гоблен. Повечето други продават на парче панами и то пак от Милена. Братята /с/у стария кооп ресторант на малката главна/ подават ДМС, ама дали имат специалната гама - не знам, аз лично меланж на дмс съм си купувала от Милена и от бабата с/у гарата.
    Последно от братята си купувах много фин салатно зелен лен, но те не са много наясно с каунти и т.н, трябва ти да си ги знаеш и броиш...........

    Момичетата казват и за някакъв магазин в кичук париж, но истината е, че в този квартал се губя и нямам идея къде е - някъде около събота пазар..............

  3. #3

    Подразбиране

    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!
    Разкодиране
    Милена - м-н Мистър Гоблен
    Марго - ул. Одрин - магазина в който продават конци Арко
    бабата - магазина точно с/у Централна гара
    братята - пресечка на малката главна улица „Опълченска“ , с/у стария кооп ресторант /май сега се казва Ася/. Точно на ъгъла на има офис на Мтел

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Разкодиране
    Милена - м-н Мистър Гоблен
    Марго - ул. Одрин - магазина в който продават конци Арко
    бабата - магазина точно с/у Централна гара
    братята - пресечка на малката главна улица „Опълченска“ , с/у стария кооп ресторант /май сега се казва Ася/. Точно на ъгъла на има офис на Мтел
    Това вече е повече от прекрасно .... и още веднъж ти благодаря за отзивчивостта и желанието си да помогнеш.
    Желая ти хубава седмица , па макар и с недотам хубаво време навън ...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •