Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46

Тема: DMC ARCO

  1. #16

    Подразбиране

    И... има ли някой започнал да шие с тези конци - аз събрах - без 2 - 3 цвята конците за проба на един гоблен , но ... ако има някой започнал , нека сподели , как са като конци , да не го започна и изхвърля после , на цвят - добре , но ... ако при изпиране почнат да пускат - вече се притеснявам . Ако има започнали да шият с този нов "аналог" на ДМЦ нека сподели
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #17

    Подразбиране b

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    И... има ли някой започнал да шие с тези конци - аз събрах - без 2 - 3 цвята конците за проба на един гоблен , но ... ако има някой започнал , нека сподели , как са като конци , да не го започна и изхвърля после , на цвят - добре , но ... ако при изпиране почнат да пускат - вече се притеснявам . Ако има започнали да шият с този нов "аналог" на ДМЦ нека сподели
    Изчакай5-6 дена. Една приятелка е пред завършване и ще споделя резултата. Намирам ги мъъъъничко по-тънки
    КЕЛЕБЕК

  3. #18

    Подразбиране

    Започнах преди 2 дни един гоблен,комплектовка на Герика.Струват ми се по-дебели малко,по-скоро по-малко усукани,по-пухкави.Не се размъхват и покриват добре.В следващите дни ще показвам етапче.Не ми стигна един цвят-842 и разликата с ДМС е както при различните партиди от един цвят.

  4. #19

    Подразбиране

    Много съм доволна от конците.За себе си съм решила за в бъдеще да комплектовам с тях вместо ДМС.Колкото до етап не зная до колко е коректно-все пак е готова комплектовка.

  5. #20

    Подразбиране

    В София не съм ги срещала тези конци, знаете, че имам представа от Розачето и ДМЦ - конците. Ако някой има време, и желание, да помоля да ми прати две чилета /независимо кой номер/ , за да ги преценя? Ако някой може, да ми пише на лични, да дам координати. Ще си ги платя, разбира се - но в София проверих в няколко големи магазини - никой не ги е чувал дори.

  6. #21

    Подразбиране

    Искам само набързо да благодаря на две момичета - веднага се обадиха, и даже конците пътуват към мен! За пореден път се убеждавам, че сте страхотни приятелки, а с някои от Вас дори не се познаваме лично! БЛАГОДАРЯ ВИ!

  7. #22

    Подразбиране

    Момичета,някой знае ли онлайн магазин откъдето мога да си поръчам конци АРКО по интернет.Положението ми е такова,че не мога да излизам от къщи,а в моето мъничко градче магазин за конци няма!Благодаря ви!

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    Момичета,някой знае ли онлайн магазин откъдето мога да си поръчам конци АРКО по интернет.Положението ми е такова,че не мога да излизам от къщи,а в моето мъничко градче магазин за конци няма!Благодаря ви!
    Във Велико Търново в магазина за конци се продават конци Арко. Ако някой желае да си поръча, ще дам телефона на жената. Тя ще ги изпрати по пощата.

    Аз си купих и шия с тях, доволна съм.Ето етап на един гоблен с тях:


  9. #24

    Подразбиране

    В София продават ли се тези конци?

  10. #25

    Подразбиране

    Къде е този магазин във Велико Търнво?
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  11. #26
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Къде е този магазин във Велико Търново?
    BaMbIto, магазина се намира на пазара до тото пункта, по стълбичките нагоре. Дано се сещаш къде е.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #27

    Подразбиране

    Да, много благодаря!
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  13. #28
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    По 0,60 лв. е чилето, а номерата са като на ДМЦ и мисля днес да ходя до там да си купя.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  14. #29

    Подразбиране

    Във Варна се продават в двата магазина на Герика и са вече по 70 ст

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Вече и в Габрово има ARCO. Цената е 0.65 лв.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •