Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46

Тема: DMC ARCO

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    Момичета,някой знае ли онлайн магазин откъдето мога да си поръчам конци АРКО по интернет.Положението ми е такова,че не мога да излизам от къщи,а в моето мъничко градче магазин за конци няма!Благодаря ви!
    Във Велико Търново в магазина за конци се продават конци Арко. Ако някой желае да си поръча, ще дам телефона на жената. Тя ще ги изпрати по пощата.

    Аз си купих и шия с тях, доволна съм.Ето етап на един гоблен с тях:


  2. #2

    Подразбиране

    В София продават ли се тези конци?

  3. #3

    Подразбиране

    Къде е този магазин във Велико Търнво?
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  4. #4
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BaMbIto Виж мнение
    Къде е този магазин във Велико Търново?
    BaMbIto, магазина се намира на пазара до тото пункта, по стълбичките нагоре. Дано се сещаш къде е.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  5. #5

    Подразбиране

    Да, много благодаря!
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  6. #6
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    По 0,60 лв. е чилето, а номерата са като на ДМЦ и мисля днес да ходя до там да си купя.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  7. #7

    Подразбиране

    Ами, не съм ходила скоро до Маргото /ул. Одрин/, но не съм и чула да е затворила.
    А що се отнася до разнообразие на панами - Мистър Гоблен. Повечето други продават на парче панами и то пак от Милена. Братята /с/у стария кооп ресторант на малката главна/ подават ДМС, ама дали имат специалната гама - не знам, аз лично меланж на дмс съм си купувала от Милена и от бабата с/у гарата.
    Последно от братята си купувах много фин салатно зелен лен, но те не са много наясно с каунти и т.н, трябва ти да си ги знаеш и броиш...........

    Момичетата казват и за някакъв магазин в кичук париж, но истината е, че в този квартал се губя и нямам идея къде е - някъде около събота пазар..............

  8. #8

    Подразбиране

    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!
    Разкодиране
    Милена - м-н Мистър Гоблен
    Марго - ул. Одрин - магазина в който продават конци Арко
    бабата - магазина точно с/у Централна гара
    братята - пресечка на малката главна улица „Опълченска“ , с/у стария кооп ресторант /май сега се казва Ася/. Точно на ъгъла на има офис на Мтел

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Разкодиране
    Милена - м-н Мистър Гоблен
    Марго - ул. Одрин - магазина в който продават конци Арко
    бабата - магазина точно с/у Централна гара
    братята - пресечка на малката главна улица „Опълченска“ , с/у стария кооп ресторант /май сега се казва Ася/. Точно на ъгъла на има офис на Мтел
    Това вече е повече от прекрасно .... и още веднъж ти благодаря за отзивчивостта и желанието си да помогнеш.
    Желая ти хубава седмица , па макар и с недотам хубаво време навън ...

  11. #11

    Подразбиране

    Във Варна се продават в двата магазина на Герика и са вече по 70 ст

  12. #12

    Подразбиране

    Вече и в Габрово има ARCO. Цената е 0.65 лв.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета и момчета , връщам се към темата , за да попитам , явно се харесват конците , та - имате ле ушит с тези конци гоблен , при прането - всичко ли е наред , просто , моля , тези , които вече са проверили всичко това , да споделят опит .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  14. #14

    Подразбиране

    Миро може да влезеш в моята темичка и да видиш гоблена с малините.Ушит е изцяло с DMC Arco, цветовете са добри, имат лъскавина, след прането изглеждат добре.Аз лично съм доволна от качеството им, а и ти самият ще се увериш.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10232&page=3

  15. #15

    Подразбиране

    Очаква се и в Асеновград да има конци Арко и както разбрах,цената ще е 60 ст чилето.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •