Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 46

Тема: DMC ARCO

  1. #31

    Подразбиране

    Момичета и момчета , връщам се към темата , за да попитам , явно се харесват конците , та - имате ле ушит с тези конци гоблен , при прането - всичко ли е наред , просто , моля , тези , които вече са проверили всичко това , да споделят опит .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #32

    Подразбиране

    Миро може да влезеш в моята темичка и да видиш гоблена с малините.Ушит е изцяло с DMC Arco, цветовете са добри, имат лъскавина, след прането изглеждат добре.Аз лично съм доволна от качеството им, а и ти самият ще се увериш.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10232&page=3

  3. #33

    Подразбиране

    Очаква се и в Асеновград да има конци Арко и както разбрах,цената ще е 60 ст чилето.

  4. #34

    Подразбиране

    Изглежда много добре гоблена , значи да ги ползвам без притеснения . Много мерси
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз съм от едно мъничко градче Самоков, при нас се продава Арко само на едно място и струват 1 лев, май са малко скъпички, а конкуренцията им продава френското ДМЦ за 1,10 лв.

  6. #36

    Подразбиране

    Наистина са скъпички и то доста.При нас са 60ст.За тази цена някъде още се продава ДМС.

  7. #37

    Smile Вече и в Пловдив :)

    Конци Арко има вече и в Пловдив.
    Чудесно магазинче на ул.Одрин. От Колелото на Централна гара, като се тръгне по ул. Иван Вазов, първата пресечка в ляво.

  8. #38

    Подразбиране

    От кога ги чакаме тези конци и в София....дано вече и тук някой започне да работи с тази марка..

  9. #39

    Подразбиране

    Диди, а каква е цената на ARCO-то в това магазинче?

  10. #40

    Smile

    Цитат Първоначално написано от alessina Виж мнение
    Диди, а каква е цената на ARCO-то в това магазинче?
    или 0,60 или 0,65 - не помня, макар, че купувам вече няколко пъти и то по 20-на чилета
    Редактирано от did_tag : 24.10.2013 в 11:18.

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ти. Има магазин за гоблени до работата ми. Момичето ми обеща, че ще ми достави арко. Искам да имам представа за цената.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Конци Арко има вече и в Пловдив.
    Чудесно магазинче на ул.Одрин. От Колелото на Централна гара, като се тръгне по ул. Иван Вазов, първата пресечка в ляво.
    Здравейте и добра вечер на всички тук!
    Дали може да ми помогнете с малко по-точна информация към днешна дата - а именно : дали съществува все още това магазинче в Пловдив и ако да , дали все още е на този адрес и сега.
    А ако някой знае и други такива места за продажба на материали за бродерия в Пловдив / освен този на Милена Стил / / търся по специално DMC - обикновени и специалната гама на DMC конци , а също може в краен случай и други подобни/, както и панама различни видове - относно цветове и едрина, ще се радвам изключително много да сподели тук .
    Може на лични , тук или на е-мейл .
    Приятни почивни дни !

  13. #43

    Подразбиране

    Ами, не съм ходила скоро до Маргото /ул. Одрин/, но не съм и чула да е затворила.
    А що се отнася до разнообразие на панами - Мистър Гоблен. Повечето други продават на парче панами и то пак от Милена. Братята /с/у стария кооп ресторант на малката главна/ подават ДМС, ама дали имат специалната гама - не знам, аз лично меланж на дмс съм си купувала от Милена и от бабата с/у гарата.
    Последно от братята си купувах много фин салатно зелен лен, но те не са много наясно с каунти и т.н, трябва ти да си ги знаеш и броиш...........

    Момичетата казват и за някакъв магазин в кичук париж, но истината е, че в този квартал се губя и нямам идея къде е - някъде около събота пазар..............

  14. #44

    Подразбиране

    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    did_tag,Много благодаря за насоките ти и информацията към днешна дата.....дано да се спрява ,че с тез закодирани описания на някои места, нещо много не ми говорят.Мисля че този до гарата също го знам-дано да е зареден скоро и то добре,но в крайна сметка с "питане и до Цариград се стига".... хубав ден!
    Разкодиране
    Милена - м-н Мистър Гоблен
    Марго - ул. Одрин - магазина в който продават конци Арко
    бабата - магазина точно с/у Централна гара
    братята - пресечка на малката главна улица „Опълченска“ , с/у стария кооп ресторант /май сега се казва Ася/. Точно на ъгъла на има офис на Мтел

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •