Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 46

Тема: DMC ARCO

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Изглежда много добре гоблена , значи да ги ползвам без притеснения . Много мерси
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз съм от едно мъничко градче Самоков, при нас се продава Арко само на едно място и струват 1 лев, май са малко скъпички, а конкуренцията им продава френското ДМЦ за 1,10 лв.

  3. #3

    Подразбиране

    Наистина са скъпички и то доста.При нас са 60ст.За тази цена някъде още се продава ДМС.

  4. #4

    Smile Вече и в Пловдив :)

    Конци Арко има вече и в Пловдив.
    Чудесно магазинче на ул.Одрин. От Колелото на Централна гара, като се тръгне по ул. Иван Вазов, първата пресечка в ляво.

  5. #5

    Подразбиране

    От кога ги чакаме тези конци и в София....дано вече и тук някой започне да работи с тази марка..

  6. #6

    Подразбиране

    Диди, а каква е цената на ARCO-то в това магазинче?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Конци Арко има вече и в Пловдив.
    Чудесно магазинче на ул.Одрин. От Колелото на Централна гара, като се тръгне по ул. Иван Вазов, първата пресечка в ляво.
    Здравейте и добра вечер на всички тук!
    Дали може да ми помогнете с малко по-точна информация към днешна дата - а именно : дали съществува все още това магазинче в Пловдив и ако да , дали все още е на този адрес и сега.
    А ако някой знае и други такива места за продажба на материали за бродерия в Пловдив / освен този на Милена Стил / / търся по специално DMC - обикновени и специалната гама на DMC конци , а също може в краен случай и други подобни/, както и панама различни видове - относно цветове и едрина, ще се радвам изключително много да сподели тук .
    Може на лични , тук или на е-мейл .
    Приятни почивни дни !

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •