Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране златен гоблен

    Здравейте момичета!Вчера си купих гблен на фирма Златен гоблен. Моля за вашето мнение. Досега съм шила само на Казанлък и съм много доволна! Надявам се ,че не съм сгрешила.

  2. #2
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравей, аз съм шила "Коне в реката" на фирма "Златен гоблен" и сам много доволна и ти гарантирам,че не си в грешка,че си купила гоблен от този фирма.
    Редактирано от Verche_98 : 17.05.2012 в 17:58.

  3. #3

    Подразбиране

    Ушила съм "Арабското момиче" -1х1 и съм много доволна от подбора на цветовете!

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Съжалявам , за това което ще напиша но , аз ших Горски параклис през зимата , не ми хареса подбора - небето с тези тъмно-сини петна в облаците , които разшивах и сменях и ... сивото почти чиле не ми достигна ... От тогава не съм и никога няма да си купя тяхна комплектовка , но ... реших да ти кажа своето мнение , макар и негативно . А ти си уший гоблена и при толкова доволни от фирмата , може този гаф да се е случил само на мен . Но ... късмет
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •