Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
Маржи , аз нямам нищо против да е труден , но крайният резултат да си заслужава , това са резултатите при Леврон и НАЕД , а при Криф сайта е много лъскаво примамлив , няма как да не се изкушиш , аз като си получих гоблените и видях картинката ми идваше да се разплача , само като се сетя колко ми струват , а няма да ги докосна
Роси, не гледай картинката, а снимката в сайта, защото ми се струва, че крайният резултат повече ще се доближава до нея. Виж по-горе как се е получило. Аз продължавам да съм оптимист относно гоблените на Криф. Сравних ги с Леврон и НАЕД не само по трудност, но и по краен резултат. За първите нямам впечатления, но относно НАЕД съм виждала и невероятно сполучливи, но и много отчайващи гоблени. В руския форум мисля че имаше и такава тема: "Защо не шия НАЕД", в която са показани редица неуспешни гоблени. Разбира се имат много сполучливи гоблени, но има и такива, които все едно гледаш през мъгла - с мътни и неясни образи. Не знам дали ще започна скоро моя Криф, но със сигурност ще покажа етапи от него.