Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 51
  1. #16

    Подразбиране

    Жужи, благодаря че показваш етапче, че бях започнала сериозно да се притеснявам от крайния резултат на тези гоблени. Погледнато отблизо може да не ти допада, но мисля че отдалеч ще се получи много добре. Според мен тези гоблени приличат на гоблените на Леврон и НАЕД - с много единични бодчета, вероятно и доста трудни, но с добър краен резултат. Така мисля. Надявам се като започна моя да не се разочаровам като теб.

  2. #17

    Подразбиране

    Много малко съм ушила от моя криф,но мисля че ще се получи хубав гоблен.Показвам снимка на етапа и на картинката от комплекта.Истината е че в сайта снимката е много по-хубава и като си получих гоблена малко се притесних от комплекта,но и малкото ушито ми харесва.Цветовете са като на картинката в сайта а не като от комплекта.Е,не са като ДМЦ но покриват хубаво.За сега съм го оставила на страна но като ушия още ще покажа отново.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  3. #18

    Подразбиране

    А това е снимка от сайта има разлика,нали?
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Жужи, благодаря че показваш етапче, че бях започнала сериозно да се притеснявам от крайния резултат на тези гоблени. Погледнато отблизо може да не ти допада, но мисля че отдалеч ще се получи много добре. Според мен тези гоблени приличат на гоблените на Леврон и НАЕД - с много единични бодчета, вероятно и доста трудни, но с добър краен резултат. Така мисля. Надявам се като започна моя да не се разочаровам като теб.
    Маржи , аз нямам нищо против да е труден , но крайният резултат да си заслужава , това са резултатите при Леврон и НАЕД , а при Криф сайта е много лъскаво примамлив , няма как да не се изкушиш , аз като си получих гоблените и видях картинката ми идваше да се разплача , само като се сетя колко ми струват , а няма да ги докосна

  5. #20

    Подразбиране

    Незнам дали да се похваля или да се оплача, ама и аз имам един зимен пейзаж от Криф. Започнах го, но на тая панама нещо не ми хареса, че е само с бели цветове и панамата прозира. Смених панамата с бяла, наложи се да я разграфявям през 11 нишки и започнах да шия, но пак нещо не ми потръгна и сега съм го оставила да поотлежи, та дано го завърша през накоя зима.

  6. #21

    Подразбиране

    аз лично също не я харесвам румънската панама, но пък има хора, които я предпочитат. тъпо е човек като си го е купил и не му харесва я панама, я конци, я схема.

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Маржи , аз нямам нищо против да е труден , но крайният резултат да си заслужава , това са резултатите при Леврон и НАЕД , а при Криф сайта е много лъскаво примамлив , няма как да не се изкушиш , аз като си получих гоблените и видях картинката ми идваше да се разплача , само като се сетя колко ми струват , а няма да ги докосна
    Роси, не гледай картинката, а снимката в сайта, защото ми се струва, че крайният резултат повече ще се доближава до нея. Виж по-горе как се е получило. Аз продължавам да съм оптимист относно гоблените на Криф. Сравних ги с Леврон и НАЕД не само по трудност, но и по краен резултат. За първите нямам впечатления, но относно НАЕД съм виждала и невероятно сполучливи, но и много отчайващи гоблени. В руския форум мисля че имаше и такава тема: "Защо не шия НАЕД", в която са показани редица неуспешни гоблени. Разбира се имат много сполучливи гоблени, но има и такива, които все едно гледаш през мъгла - с мътни и неясни образи. Не знам дали ще започна скоро моя Криф, но със сигурност ще покажа етапи от него.

  8. #23

    Подразбиране

    Аз шия един гоблен, който ми е подарък. Картинката в комплекта не беше особено впечатляваща, доста бледа ми изглеждаше, но резултата е много добър. Скоро ще го покажа готов.

  9. #24

    Подразбиране

    Mдааа, и аз си го поръчах този Портофино и определено резултата до тук-това, което показа Жак не ми харесва Моя не съм го започнала все още.....ще следя етапите...не съм сигурна, че ще го шия такъв мрачен и сивеещ Ще си позволя да сложа снимката, която пусна Жак до тази от сайта на Криф, за да се сравнят. Може пък някои от гоблените им да са сполучливи, а други - не
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    доколкото виждам от това,което сте показали,цветовете са по-мътни и тоновете са по-убити,но това не означава че няма да е красиво! Когато човек ушие целият гоблен може да каже дали е хубав! Сега това е само брънка на цялата картина! Не се отказвайте! Гоблените са хубави! Аз имам на Рогоблен и съм много доволна!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  11. #26

    Подразбиране

    Аз лично загазих с другата румънска марка Рогоблен, същата панама и същите рошави конци. Снимката в сайта и на плика няма нищо общо с цветовете на това, което излиза.... Нямам никакво желание нито да довършвам започнатото, нито да ушия другите два, които купих.

  12. #27

    Подразбиране

    Цвети ако наистина имаш рогоблени които не искаш да ги шише дай ги на мен.Аз пък съм възхитена от крайния резултат на фирмата Рогоблен.Уших 2 ,наред е вече трети.

  13. #28

    Подразбиране

    Аз също съм доволна от резултата на рогоблен.Конците настина не са от най добро качество .Това са моите ушите на рогоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от puca72 Виж мнение
    Цвети ако наистина имаш рогоблени които не искаш да ги шише дай ги на мен.Аз пък съм възхитена от крайния резултат на фирмата Рогоблен.Уших 2 ,наред е вече трети.

    В кой град си?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Рогоблен си е съвсем друга фирма, няма смисъл да се сравняват с Криф. За мен това Рогоблен е по-добрата фирма от двете. По техните схеми е работено и това си личи. Панамата предполагам, че е еднаква - просто в Румъния тя е най-разпространена, както тук е българската разграфена.
    А моят Криф засега отлежава и май няма скоро да покажа етап...

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •