Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 51

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Портофино е почти половината готов - за тези които ги интересува ето етапче

  2. #2

    Подразбиране

    Страхотно се получава! Не знам защо не ти хареса този гоблен, но според мен става много по-добре от снимката.

  3. #3

    Подразбиране

    Да, наистина се получава доста прилично.
    Имам чувството, че картинките, които слагат в комплекта са печатани на някакъв принтер, който не се справя със задачата си и затова се получават плашещи картинки. Ушитото не е толкова лошо.

  4. #4

    Подразбиране

    И на мен ми харесва до тук. В началото не го харесах, но сега е взел да се оформя. Аз го започнах моя с конци Розаче. Малко да напредна и ще покажа етап, че то сега не си личи още какво е.

  5. #5

    Подразбиране

    резултатът е възхитителен така, че няма нищо притеснително относно картинката

    смело давай напред
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    след пет месечно шиене криф е вече готов и както обещах ето го резултата
    URL=http://juja25.snimka.bg/tapestries/1298.681200.28663063][/URL]

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря на zhak, че ни показа ушит гоблена. Според мен синкавия отенък е специфичен за всички гоблени на Криф, което предава типичното за тях и не го намирам като недостатък. Наистина всяка фирма си има типичното. На мен не ми допада доста тъмно червения цвят на бистрото, тротоара и водата спрямо оригинала. При сградите е май по-добре, стои естествено. И все пак може би като се довърши и рамкира ще стане добре. По отношение на трудността съм съгласна с marji.
    Редактирано от galia_ : 16.10.2012 в 23:36.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря, че показа. Аз лично съм със смесени чувства. Изглежда всичките им модели имат един такъв синкав оттенък, който на мен не ми допада. Но и не мога да кажа, че се е получило лошо.
    Аз ще се опитам да довърша първия си Криф и да го покажа тук, но със сигурност няма да започна втория.
    Редактирано от Nev : 09.10.2012 в 15:22.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз пък смятам, че резултатът е добър. Прилича на рисувана от художник картина. Дори малко ми напомня стила на Реноар. Вярно е наистина, че гобленът има синкав отенък, но нали все пак основното изобразено в него е вода - какъв друг да му е отенъка. Може би единственото ми притеснение е, че тези гоблени не са никак лесни за шиене. Имам засега купен само един гоблен на тази фирма, много си го харесвам и със сигурност някой ден ще го ушия.

  10. #10

    Подразбиране

    marji - да, водата е синя, но заедно с нея и цветята, и на места стените... Точно този оттенък на синьото малко ми се повтаря в моделите, а не ми харесва. Ако искаш, разгледай пак ушитите гоблени от линка в началото на темата, за да разбреш какво имам предвид.
    Но това, разбира се, си е въпрос на вкус. Аз отговарям само за себе си.

  11. #11

    Подразбиране

    Да, виждала съм ушитите модели в началото на темата. Много от тях ми харесват, но не всички. Аз лично нямам нищо против това синьо, въпреки че в моя гоблен на Криф изобщо го няма - моят е една индианка в пастелна зеленикаво-кафява гама.

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от martinov84 Виж мнение
    tırsya nyakoy da mi uşie goblena

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от martinov84 Виж мнение
    tırsya nyakoy da mi uşie goblena
    кой от всички ?

  15. #15

    Подразбиране

    Moмичета,моля ако някой знае как се прави принт върху панама ,моля да ми помогне.Благодаря!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •