Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 51
  1. #31

    Подразбиране

    Портофино е почти половината готов - за тези които ги интересува ето етапче

  2. #32

    Подразбиране

    Страхотно се получава! Не знам защо не ти хареса този гоблен, но според мен става много по-добре от снимката.

  3. #33

    Подразбиране

    Да, наистина се получава доста прилично.
    Имам чувството, че картинките, които слагат в комплекта са печатани на някакъв принтер, който не се справя със задачата си и затова се получават плашещи картинки. Ушитото не е толкова лошо.

  4. #34

    Подразбиране

    И на мен ми харесва до тук. В началото не го харесах, но сега е взел да се оформя. Аз го започнах моя с конци Розаче. Малко да напредна и ще покажа етап, че то сега не си личи още какво е.

  5. #35

    Подразбиране

    резултатът е възхитителен така, че няма нищо притеснително относно картинката

    смело давай напред
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    след пет месечно шиене криф е вече готов и както обещах ето го резултата
    URL=http://juja25.snimka.bg/tapestries/1298.681200.28663063][/URL]

  7. #37

    Подразбиране

    Благодаря, че показа. Аз лично съм със смесени чувства. Изглежда всичките им модели имат един такъв синкав оттенък, който на мен не ми допада. Но и не мога да кажа, че се е получило лошо.
    Аз ще се опитам да довърша първия си Криф и да го покажа тук, но със сигурност няма да започна втория.
    Редактирано от Nev : 09.10.2012 в 15:22.

  8. #38

    Подразбиране

    Аз пък смятам, че резултатът е добър. Прилича на рисувана от художник картина. Дори малко ми напомня стила на Реноар. Вярно е наистина, че гобленът има синкав отенък, но нали все пак основното изобразено в него е вода - какъв друг да му е отенъка. Може би единственото ми притеснение е, че тези гоблени не са никак лесни за шиене. Имам засега купен само един гоблен на тази фирма, много си го харесвам и със сигурност някой ден ще го ушия.

  9. #39

    Подразбиране

    marji - да, водата е синя, но заедно с нея и цветята, и на места стените... Точно този оттенък на синьото малко ми се повтаря в моделите, а не ми харесва. Ако искаш, разгледай пак ушитите гоблени от линка в началото на темата, за да разбреш какво имам предвид.
    Но това, разбира се, си е въпрос на вкус. Аз отговарям само за себе си.

  10. #40

    Подразбиране

    Да, виждала съм ушитите модели в началото на темата. Много от тях ми харесват, но не всички. Аз лично нямам нищо против това синьо, въпреки че в моя гоблен на Криф изобщо го няма - моят е една индианка в пастелна зеленикаво-кафява гама.

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря на zhak, че ни показа ушит гоблена. Според мен синкавия отенък е специфичен за всички гоблени на Криф, което предава типичното за тях и не го намирам като недостатък. Наистина всяка фирма си има типичното. На мен не ми допада доста тъмно червения цвят на бистрото, тротоара и водата спрямо оригинала. При сградите е май по-добре, стои естествено. И все пак може би като се довърши и рамкира ще стане добре. По отношение на трудността съм съгласна с marji.
    Редактирано от galia_ : 16.10.2012 в 23:36.

  12. #42

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от martinov84 Виж мнение
    tırsya nyakoy da mi uşie goblena

  14. #44

    Подразбиране

    по независещи от мен причини едва сега показвам вече рамкиран гоблена на клиф

    п.п доста бях резервирана по отношение на тази фирма ,но сега като се рамкира гоблена не изглежда толкова зле , въпреки това аз не бих се захванала да го шия ,не за друго а заради многото единични бодчета независимо че крайният резултат е добър

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от martinov84 Виж мнение
    tırsya nyakoy da mi uşie goblena
    кой от всички ?

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •