Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011
Показване на 151 до 165 от 193

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много стара тема,но се надявам още да има някой който да се интересува от нея.Мъжът ми ми подари гоблен на "Микра"-Коне при залез.Вярно,много красив гоблен,но адски отвратителни конци,много лесно се късат и не дай си боже объркаш нещо и започнеш да разшиваш направо отписвай конеца с който си объркала,претрива се от разшиването и се къса.Схемите са им страхотни,не са на висока цена,но не бих си купила повече такъв гоблен.Ще проявя търпение,само защото ми е подарен от скъп човек!

  2. #2

    Подразбиране

    Споделям мнението ти! Аз си купих на тази фирма "Мавританката". И като цвят, и като качество конците бяха отвратителни! Уших я де, не е там работата. Но също няма да повторя да купя гоблен на тази фирма
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    И аз имам горчив опит с тази фирма или по-точно с конците! По-лоши конци не съм срещала, те сигурно са 58-мо качество. Децата и мъжа ми ми подариха "Алегория" и съм едва на средата. Много го харесвам този гоблен, но се очертава още дълго да отлежава.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  4. #4

    Подразбиране

    Ами ако са бг не се чудете.Те са с мн лошо качество.Като се шие трябва конеца да е мн къс защото се къса като че ли е недопреден.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Търся схема на гоблен "Зимата с параклиса". Ако някой може да ми помогне ще бъда много благодарна! n_marinova1965@abv.bg

Страница 11 от 11 ПърваПърва ... 91011

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •