Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 193
  1. #166

    Подразбиране

    благодаря ти много dushkova за съжаление живея в Плевен а тук няма голям избор бяха ми казали че на ади били сполучливи ама не съм шила техни

  2. #167

    Подразбиране

    Здравей, bezova. Аз съм ушила "Коне на водопой" преди 3 години. Купих го от фирма "Ран-4". Конците са Анхор и са много добре подбрани. Тогава струваше 44 лв., но сега нямам идея за цената. Виждала съм на милена стил и на още една фирма - определено моят у по-добър.

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bezova Виж мнение
    благодаря ти много dushkova за съжаление живея в Плевен а тук няма голям избор бяха ми казали че на ади били сполучливи ама не съм шила техни
    На "Казанлъшки гоблен" все още не съм видял гоблен, който е ушит да не изглежда добре, аз имам ушити 2 бр."Коне на водопой" но моите са на "България - К" - Казанлък тези в големите кутии и е с български конци, уших двата 1:4 с една комплектовка, като ми се наложи да купя допълнително само от единия цвят синьо и понеже нямаше абсолюно същия се наложи да меланжирам и сега като ги гледам нямат разлика. При рамкирането ме попитаха, чия комплектовка е, защото били съвсем като оригиналните, но жената е познавач и видя че са с български конци.

  4. #169

    Подразбиране

    Здравейте, включвам се за първи път - до сега само четях мненията, но дойде ред и аз да попитам нещо. Шия "Лебедово езеро" на Казанлъшки гоблен - в кафевите кутии, ако някой го е шил или виждал моля да сподели мнение. Притеснява ме това, че сякаш става по-тъмен от снимката на кутията. Благодаря предварително.

  5. #170

    Подразбиране

    Благодаря на всички за съветите.Явно ще изчакам да отида до Казанлък и от там да си го взема,за да няма неприятни ситуации

  6. #171

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galia_ci Виж мнение
    Здравейте, включвам се за първи път - до сега само четях мненията, но дойде ред и аз да попитам нещо. Шия "Лебедово езеро" на Казанлъшки гоблен - в кафевите кутии, ако някой го е шил или виждал моля да сподели мнение. Притеснява ме това, че сякаш става по-тъмен от снимката на кутията. Благодаря предварително.
    Не се притеснявай, така е снимките на кутиите не са качествени, в действителност ушитите гоблени са много по-хубави от снимките на кутиите и тези в каталога (за разлика от тези на някои фирми където снимките на кутиите и в каталозите са прекрасни а гоблените ......). Ший смело.

  7. #172

    Подразбиране

    Здравейте, galia_ci. Понякога снимката на гоблена не е хубава, а се случва и цветовете да не са подбрани добре. Някои фирми си променят цветовете ако сметнат, че не си подхождат и резултата е неестествен. Аз имам два гоблена "Жълтите рози" - единият е много добър - розите са като истински, а на другия стоят като прецъфтяли и увяхнали -цветовете са отвратителни. Сигурна съм, че като го ушиеш ще е хубав. Успех.

  8. #173

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА,
    ВЕЧЕ ЗАПОЧНА ДА МИ ХАРЕСВА - ПРОДЪЛЖАВАМ, А КАКВОТО ИЗЛЕЗЕ.....
    ЩЕ ПОКАЖА, КАТО ПОНАПРЕДНА МАЛКО

  9. #174

    Подразбиране

    zdraveite i ot men.. mn otdavna 4eta otgovorite no 4ak sega se prestra6avam i az da pi6a kato na4alo da kaja samo 4e sym o6te na 16 godini za tova raz4itam na syvetite vi, no i az moga da kaja nqkoi dobri dumi za kazanly6kite gobleni ot kafevite kutii. Az sym u6ila "dobri drugari" i sym mn dovolna ot komplektovkata sega 6iq "na sboguvane" i zasega i toi dobre se polu4ava..

  10. #175

    Подразбиране

    Миличко, хайде следващия път като пишеш нека да е на кирилица.Вие младите с този чат канал си пишете както искате,дори и на китайски.Тук е на кирилица.

  11. #176

    Подразбиране Казанлъшки гоблени

    Здравейте, като малка ми подариха Казанлъшки гоблен "Селски пеизаж". В момента го шия, но изникна прблем. На схемата имам знаци на които нямам цвят. Помогнете.

  12. #177

    Подразбиране

    http://www.goblenite.org/showthread....5%ED%E8&page=2

    Тук Val4e е дала телефона на фирмата. Мисля че ще ти помогнат за пропуснатия цвят.

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Нели Каранайденова Виж мнение
    Здравейте, като малка ми подариха Казанлъшки гоблен "Селски пеизаж". В момента го шия, но изникна прблем. На схемата имам знаци на които нямам цвят. Помогнете.
    За кой знак става въпрос? Имам схемите и цветовете

  14. #179

    Подразбиране

    отскоро съм във форума но искам и аз да кажа нещо преди няколко години ших св.анна на казанлък в кафеви кутии много съм доволна отцветовете не са мръднали и ми останаха конци за още 1гоблен тъикато съм шила гоблени с най-различни конци имало е случаи и дмц да ми се къса миналата година бях в швеция и си купих техен модел въпреки че беше с оригинални конци имах проблеми

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз в момента шия два гоблена единия е на Казанлък - и се казва Лебедово езеро а другия не знам на коя фирма е понеже ми дадоха да си го окомплектовам самичкакато ми дадоха само по едно конче от всеки цвят. Гоблена секазваЗемен ангел и милипсва един цвят на знак С изгубих кончето. А аз имам едни телефони на Казанлък гоблени от кафявата кутия -ето ги и тях:0431/2 86 45 и 048/ 84 90 45 надявам се някой да ти отговори.

Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •