Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 193

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    От кафявите кутии не съм шила. По-рано големите гоблени бяха в зелени кутии, а малките вбели и не помня още в какви. Ябълковото дърво е вбяла кутия, Сватбата по Вилер беше в плик , защото беше индивидуална поръчка.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз в моменга шия "Кралското езеро" , в кафява кутия на Казанлък, с конци Pupets. Все още не мога да изкажа мнение за комплектовката, защото върви твърде бавно. Нямам много свободно време, а и шия само когато ми дойде музата. Досега само един от конците се е късал и радващото е че е от тези , с които няма много бодове. От тридесет и няколкото цвята вече съм шила поне с десетина. Надявам се да нямам такива проблеми с друг цвят.

  3. #3

    Подразбиране

    Miro predi 2ili3 godini kato byah v BG im se obadih i byaha mi kazali 4e samo v magazinite sa davali . Na kutiykata pi6e tel.no ako nyakoy 6iye tyahna komlektoka moje da ti pomogne
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  4. #4

    Подразбиране

    Миро , аз шия само на тази фирма и естествено имам каталог,но съм зле с компа и няма да мога да ти го сканирам ,тъй като нямам и скен.Телефон за връзка е 0431 2 - 86 - 45 ,виж и този мобилен дали е актуален 0898 920-443.Доставят с наложен платеж ,бързи са. Ако те интересува конкретен гоблен бих могла да ти кажа цена. За покупка на 10бр. правят 30% отстъпка

  5. #5

    Подразбиране

    Zna4i ve4e dostavyat kak se zaradvah 6toto dokolkoto si spomnyam imaha hubavi gobleni. Da imaha i web sait po hubavo 6te6e da e po dobre
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  6. #6

    Подразбиране

    За съжаление Смирна, нямат уеб страница ,само от каталога можеш да си избереш .

  7. #7

    Подразбиране

    Аз съм нова във форума и досега само четях темите. Аз съм от Казанлък, но живея в София и мисля, че мога да взема отношение към тази тема. Имам подозрението, че говорите за различни фирми, които комплектоват гоблени в Казанлък. Първите ми гоблени бяха на завод"България" и като цвят, схема, количество и качество на конците бяха много добри. След много години преди три месеца реших да стимулирам родното производство и отново си купих "Конска глава" на фирма "Казанлъшки гоблен".
    Искам да ви кажа, че ми скъса нервите с цветовете, които ми бяха дали:
    зелена глава и розова грива.
    Ако някой наистина много се интересува ще проуча въпроса като се прибера.

  8. #8

    Подразбиране

    Rossko, добре дошла сред нас .Досега не съм шила гоблен на Казанлък , но тук чета много добри неща за тях.Ако не ти представлява трудност, когато успееш можеш да ни "светнеш"по проблема
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм шила доста гоблени на завод България ,но преди години.Сега не знам какви са .Преди 2 години ми попадна каталог на Казанлъжки гоблен,но това което видях ми се стори доста съмнително.Но преди гоблените на "България" бяха много добри и като съчетание на цветовете и схемите бяха лесни ,а и много конци слагаха.От 1 комплект можеше да се ушият 2 ,а за 3 -ти се добавяха
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  10. #10

    Подразбиране

    В Казанлък има три фирми за гоблени, поне аз знам толкова.Завода , който работи само с български конци и слага по много, схемите им също са хубави.Преди им се късаха конците,но напоследък са по-добри.Доволна съм.Другата фирма е "Казанлъшки гоблени" - работят с пъпетс конци и Анхор, остават също по много и съм доволна от комплектовките им, но от третата фирма повече не бих купила "Микра". Работят с български конци и DMC, схемите им са добри, комплектовките също, но конците никога не достигат или липсват цветове.Вярно ушила съм само три техни, но те са ми достатъчни.

  11. #11

    Подразбиране Where upload) (film Avatar?

    Hello everyone! Who knows where to upload the film Avatar?
    I even bought the film Avatar for a SMS to http://rsskino.ru/kinofilm/avatar.html , the link was, but download fails, the system will boot quite strange cocoa something.
    Men, advise where to normal as quickly download film avatar?

  12. #12

    Подразбиране torrent for Avatar

    Цитат Първоначално написано от alenachka Виж мнение
    Hello everyone! Who knows where to upload the film Avatar?
    I even bought the film Avatar for a SMS to http://rsskino.ru/kinofilm/avatar.html , the link was, but download fails, the system will boot quite strange cocoa something.
    Men, advise where to normal as quickly download film avatar?
    Hello!
    This question is not for here, dear.
    Look for the torrent here www.zamunda.net.
    The quality is good, but you must register first.
    Извинявам се на модераторите!

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте!Аз съм от Варна. Вчера взех от приятелка да шия гоблен /Мари/на Казанлък, но с подменени цветове, защото оригиналните не са сполучливи. Нямам снимка и много се надявах някой да ми помогне. Преди това ших конски глави зад една ограда. Много лесна схема и канците остават може би за още един гоблен.

  14. #14

    Подразбиране Казанлъшки гоблени

    Здравейте!Аз също съм отскоро в този сайт.До сега само разглеждах форумите и четях.Сега искам да дам мнението си за гоблените и конците на "България-К".Това е бившия завод България.Преди 9 години живеех в Казанлък,там се запалих и по гоблените.Аз запалих и много мои колежки и приятелки.Сега ходя по-рядко,но винаги гледам да е през седмицата,за да мога да отида до з-д"България",за да си купя конци.Те са с много високо качество и много евтини.Преди две години с моя приятелка си купихме от там конците за две японки,публикувани м сп.Галерия бродерия.За 4-те гоблена конците ни излезнаха около 13 лв.Конците са плътни,покриват много добре и са с страхотни цветове.Продавачката от фирмения магазин каза,че там произвеждат и конците на ДМС.Докато живеех в Казанлък съм си купувала гоблени от фирма "Микра".Собственичката е много любезна и отзивчива.Що се отнася до другата фирма "Казанлъшки гоблен" до сега не съм чула добри отзиви за нея.

  15. #15

    Подразбиране

    bobi, напълно съм съгласна с теб! Шила съм много гоблени на Казанлък и съм доволна.А сего конците са с още по-високо качество.

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •