Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 193
  1. #46

    Подразбиране

    Аз съм нова във форума, но съм шила някои неща на Казанлъшки гоблен с конци Анхор. Конците са достатъчно, добре подбрани са и за средно голям гоблен разликата в цените с Пупетс и Анхор е около 10 лева

  2. #47

    Подразбиране

    извинявай, че се забавих с отговора, ама бях заета аз, имам доста ушити гоблени. Харесвам тези на "Ланарте", можем да обменим схеми. Аз съм от Варна. Ти откъде си?

  3. #48

    Подразбиране

    здравейте!аз съм нова във форума.до сега само следях темите но сега се престраших да пиша.имам много ушити гоблени на различни фирми.като чета мненията ми се прииска да пробвам и на з-д българия-казанлък.каде мога да видя какво предлагат.имат ли сайт.

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от liazi Виж мнение
    здравейте!аз съм нова във форума.до сега само следях темите но сега се престраших да пиша.имам много ушити гоблени на различни фирми.като чета мненията ми се прииска да пробвам и на з-д българия-казанлък.каде мога да видя какво предлагат.имат ли сайт.
    Аз знам само за това,но за съжаление не действа http://www.bulgaria-k.com/bg/
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте!Първият ми гоблен е "Есен в Рамзау" на Казанлък /с български конци / и може би затова много ми харесва.Останаха ми конци за още един гоблен.Гобленът е купуван преди 5 години и схемата беше на големи листи,писана на ръка.Надявам се вече да ги правят на компютър.Другият ми гоблен е "Ландшафт" в каталога на Вилер или "Селски пейзаж"/така пише на кутията/,който също е много сполучлив,но и той е със схеми писани на ръка.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от yonka Виж мнение
    Аз знам само за това,но за съжаление не действа http://www.bulgaria-k.com/bg/
    все пак благодаря.ще проверявам от време на време

  7. #52

    Подразбиране

    Моя приятелка уши"Розмари"на Казънлъжки гоблен/тези в кафявите кутии/ и стана страхотен.Те имат каталог,но в нета го няма.Трябва да го видите в някой магазин.Половината им каталог е по Вилерови гоблени.

  8. #53

    Подразбиране

    Няма ли някой,случайно ,каталог на Казанлък,да го сканира и покаже?Ще бъде интересно какво предлагат.

  9. #54

    Подразбиране

    Миналата седмица посетих лично магазина на завод "България"- Казанлък и си купих 5 гоблена,комплектовани с тяхното мулине.Цените са повече от приемливи,схемите са на големи листи (което не знам до колко е предимство,или недостатък) и са писани на ръка.
    Имаше и каталог,който можеше да разгледаш в магазина,но изобщо не се сетих да попитам дали имат такъв,който да си купя.
    Това са гоблените,които си избрах,извинете ме за недоброто качество на снимките
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    А това е най-новата им разработка,тай е в по-различна кутия и дори е окомплектован с игла.В старите им модели няма такава.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Буря над лунното езеро съм шила преди време на Казанлък-поне аз много си го харесвам.Успех в ушиването на всички гоблени.

  12. #57

    Подразбиране

    Питането ми е към elizamaria ? Преди много години съм шила гоблени на Казанлък,но тогава нонците им бяха тяхни/ български/.В момента какви са и предлагат ли гоблени с вносни конци ?

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от perla.61 Виж мнение
    Питането ми е към elizamaria ? Преди много години съм шила гоблени на Казанлък,но тогава нонците им бяха тяхни/ български/.В момента какви са и предлагат ли гоблени с вносни конци ?
    Ами те са производители на Мулине и съответно комплектоват само с техни конци.Не съм започнала още нито един от гоблените,които си купих,но само хубави думи съм чувала за тях като съчетание на цветовете. Ще покажа,какво се получава,когато започна да шия

  14. #59

    Подразбиране

    А къде се намира магазина в Казанлък?И с какво работно време е , ако знаеш?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти за отговора! Това което съм шила като съчетание на цветовете е много добро,но съм чувала,че много бързо избелявали.Каква е истината не знам.В дома си нямам окачени гоблени-тяхно производство.


Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •