Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 193
  1. #106

    Подразбиране

    И аз си мисля , че мястото на тази тема не е тук , защото първо - прекрасни са им комплектовките , второ - конци за 2 гоблена и трето - не съм попадал на по - коректни от тях - поръчваш днес - получаваш - утре . Супер експедитивни и услужливи
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #107

    Подразбиране

    Много умувах къде да пиша,но темата се е оформила тука,за съжаление в неправилната графа,за това се налага да продължа с информацията.Най -после открих некачественно изпринтираните каталожни листи на някои гоблени,не на всички на Завод "България-К"от Казанлък.Както вече повечето от нас разбраха,че завода и Казанлъшки гоблен,са две отделни фирми,а не една ,защото имаше такова объркване преди време.Предварително ви моля да извините качеството,но на времето,когато си ги изпринтирах,нямах понятие,че ще ми се наложи да ги показвам,защото един голям завод си е изтрил каталога и не предлага друг.Но все пак ще добиете представа.Драсканиците по листите са от преди две години и може би вече не са актуални,но поне си имат номера и имена.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #108

    Подразбиране

    и другите два листа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Много умувах къде да пиша,но темата се е оформила тука,за съжаление в неправилната графа,за това се налага да продължа с информацията.Най -после открих некачественно изпринтираните каталожни листи на някои гоблени,не на всички на Завод "България-К"от Казанлък.Както вече повечето от нас разбраха,че завода и Казанлъшки гоблен,са две отделни фирми,а не една ,защото имаше такова объркване преди време.Предварително ви моля да извините качеството,но на времето,когато си ги изпринтирах,нямах понятие,че ще ми се наложи да ги показвам,защото един голям завод си е изтрил каталога и не предлага друг.Но все пак ще добиете представа.Драсканиците по листите са от преди две години и може би вече не са актуални,но поне си имат номера и имена.
    Много благодаря!

  5. #110

    Подразбиране

    Можеш да оправиш качеството много бързо и лесно.

    Свали си безплатната програмка Picasa http://picasa.google.com/ и си я инсталирай.
    Тя е на български език и е много лесна.

    Като щракнеш два пъти върху картинка имаш достъп до основни настройки, като автоматичен контраст, осветеност и т.н.
    Обикновено опцията "Чувствам се късметлия" върши перфектна работа.
    Програмката има и много други възможности. Ще видиш колко лесно можеш да си коригираш снимките.

    Успех!

    Не се притеснявай за качеството. Тези, които си свалят каталога, могат да направят същото с картинките и да се подобри качеството им.

    Благодаря за каталога.



    А гоблените им наистина са хубави и съм съгласна, че мястото на темата не е тук.

  6. #111

    Подразбиране

    Благодаря на fantaziq за каталога.И третият ми гоблен ще бъде пак на България-К.

  7. #112

    Подразбиране

    Благодаря на Фантазия за каталога.ЗЛАТНА приятелка си ти!

  8. #113

    Подразбиране

    А някой знае ли дали "България-К" предлага комплектовка на Възкресението?

  9. #114
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Някой знае ли къде в Пловдив продават комплекти на Казанлъшки гоблен в кафевите кутии?

  10. #115

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радрод Виж мнение
    Някой знае ли къде в Пловдив продават комплекти на Казанлъшки гоблен в кафевите кутии?

    При братята няма ли? Има и едно магазинче с/у площад Съединение, в уличката като излезеш от подлеза /незнам адрес/, много малко - там съм виждала, но като поисках каталог - ми дадоха на Вилер - та нещо ме съмнясва.

  11. #116
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    did_tag, именно и аз затова питам, точно за кафявите кутии, а не по каталози да си поръчвам, защото то ако ще е по каталог не се знае в каква кутия ще го получа, а доколкото ми е известно тези кафяви кутии са много сполучливи като комплекти
    А в единия магазин на братята има зареждане на завод България-К в белите кутии, та някой ако знае точно къде мога да си купя на Казанлъшки гоблен в Пловдив, моля да сподели

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радрод Виж мнение
    did_tag, именно и аз затова питам, точно за кафявите кутии, а не по каталози да си поръчвам, защото то ако ще е по каталог не се знае в каква кутия ще го получа, а доколкото ми е известно тези кафяви кутии са много сполучливи като комплекти
    А в единия магазин на братята има зареждане на завод България-К в белите кутии, та някой ако знае точно къде мога да си купя на Казанлъшки гоблен в Пловдив, моля да сподели

    И аз това ти казвам, видях непознати кафяви кутии и като нямам очила - не закарвам до щанда добре и затова им поисках каталог, но....по-нататък знаеш

  13. #118

    Подразбиране

    Ето тук можеш да разгледаш каталога на Казанлъшки гоблен(кафявите кутии). http://yonkab.multiply.com/photos/album/48/48 . Има и телефон и можеш да се обадиш и да си поръчаш директно от тях, доставят ги до 2 дни.

  14. #119

    Подразбиране

    На този адрес ми иска потребителско име и парола, а аз не съм регистрирана в Мултито. Ако знам, че имат гоблена не ми пречи да отида до Казанлък и да си го купя директно от магазина на завода - живея в Ст. Загора и ми е близо. Но дали да се разхождам до там?

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    На този адрес ми иска потребителско име и парола, а аз не съм регистрирана в Мултито. Ако знам, че имат гоблена не ми пречи да отида до Казанлък и да си го купя директно от магазина на завода - живея в Ст. Загора и ми е близо. Но дали да се разхождам до там?
    Върни се на стр. 5 и там има каталог на Казалъшките гоблени, тези с кафявите кутии. Аз си поръчах от него

Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •