Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 193
  1. #121

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    Включвам се в темата, не защото знам къде в Пловдив ги предлагат, а защото съвсем наскоро преди една седмица аз си купих от Казанлък "Голямата ферма". В големия магазин срещу хотел "Казанлък" на втория етаж като седнете например на барчето и изпиете едно прекрасно кафе в коридора, който се пада от лявата ви страна има магазинче, къдет се продават гоблените в кафявите кутии. Продавачката е много мила, дори нямаше гоблена в наличност, но докато си изпием ккафенцето и гоблена беше доставен. С конци Пъпетс и ми струваше 27 лв.
    Надявам се да съм била полезна!
    Пожелавам приятна съ ботна вечер на всички
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  2. #122

    Подразбиране

    Каталога го разгледах, но не видях Възкресението. И понеже Фантазия пише, че това не е целият каталог, а само част от него, реших да попитам, ако някой знае нещо да ми каже.

  3. #123

    Подразбиране

    Вени ти се объркваш от двете фирми.Каталога на пета страница е на Казанлъшки гоблени,а този,който аз показах е на завод Кългария -К (Казанлък).Завода не комплектоват Възкресението,но Казанлъшки гоблен го прави.Цената му с Пъпетс е 75лв.,с Анхор-150лв(това са цените до края на годината ,а за следващата ще са :с Пъпетс-86лв,а с Анхор-170лв.

  4. #124

    Подразбиране

    Здравейте,Реших и аз да се запиша в темата.Аз съм шила преди години "Запустялата воденица " на България -Казанлък с Мулине.Гоблена стана разкошен и останаха конци за още един.Схемата и цветовото съчетание бяха много добре подбрани и качествени.

  5. #125

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Преди няколко дни в един магазин за гоблени видях, че има 3 различни марки казанлъшки гоблени - не си спомням точно, но май това бяха "България", Казанлъшки гоблен" и третият вид бяха на някой ЕТ, не запомних името му, но беше пак Казанлък. За живеещите в Стара Загора става въпрос за магазина на Гинокардия на спирката на Алана.
    Здравейте!Казанлък имат фирма за гоблени ЕТ"Микра",която работи с ДМС и български конци.Аз имам няколко от тях и съм много доволна съчетанието на цветовете е много добро,но съм вземала само с ДМС конци предпочитам ги пред другите

  6. #126

    Подразбиране

    в момента шия гоблена,,моста Мостар ,, на Казанлъжката фирма ЕТ,Микра,, с български конци произведени в завода наКазанлък много добро съчетание на цветове и качество,а също съм си купила и,,Пътя кям църквата,,много съм доволна.

  7. #127

    Подразбиране

    Здравейте,
    Искам да попитам, какво ви е мнението за казанлъшките мулинета старите на завод българия?

  8. #128

    Подразбиране

    Аз съм от гобленарките, които дълги години шиех с казанлъшки чилета- други не се и продаваха.До днес нямам избелял гоблен и зветовете са много стабилни.Съчетанията също са добри.Имам още от най-старите техни конци и ги ползвам в отделни случаи.

  9. #129

    Подразбиране

    Според мен старите български конци на Казанлък наистина са страхотно качество. Ползвала съм ги и съм много доволна - не се късат като някои други, устойчиви са и като цветове. Но не знам дали сегашните са със същото качество.

  10. #130

    Подразбиране

    Аз също съм шила с български конци и съм безкрайно доволна, но в момента шия едновременно два гоблена на Казанлъшки гоблен /кафявите кутии/, Трио е с конци Puppets, а Молещия се Христос със Аnxor и MEZ. Също съм доволна и от тях и остават толкова много конци, че сигурно ще има за още по половин гоблен.

  11. #131

    Подразбиране

    Моят проблем е че, шия Тайната вечеря на Варненска фирма Адор. Конците са казанлъшки но много се късат на места изтъняват и направо прозира срашно грозно панамата, незная какво да правя

  12. #132

    Подразбиране

    Отдавна шия с българските конци, но сериозни проблеми не съм имала. Когато съм купувала гоблени от Казанлъшката фирма не съм имала никакви проблеми, но от други фирми с български коплектовки винаги е имало проблем - конците много се късаха.Това ме навежда на мисълта, че за да направят печалби купуват конци второ или трето качество и правят комплектовки.

  13. #133

    Подразбиране

    Когато шия със старите конци, останали ми от готови комплектовки от преди години, нямам проблеми. Но наскоро ми се наложи да си купя от сегашните конци - само два цвята, но съм много разочарована - късат се постоянно и се оплитат. Така че, мога да кажа, че не съм доволна от качеството на сегашните български конци.

  14. #134

    Подразбиране

    благодаря момичета, реших да сменя само проблемнните конци!

  15. #135

    Post

    Реклама:
    Здравейте момичета!Почти всичките ми гоблени са на Казанлък,доволна съм от качеството на конците ,а също така и като цветова гама.Ушитите гоблени не избеляват и остават много конци.Шила съм и на други фирми,но понякога не ми стигаха конците и не ми харесваха тяхните съчетания.Даже и в момента имам два недовършени гоблена по тая причина.Това е мое мнение.

Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •