Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 193
  1. #151

    Подразбиране продавам гоблени

    имам няколко гоблена за продан ако някои се интересува и иска да купе нека да ми пи6е на boqn.ivanov@abv.bg или на скупе boqn87 ,goblinite са--"диви коне","апостолска градина","на дълго патуване","горски кът","щастливи коне", и четерите сезона-"пролет","лято","есен","зима"

  2. #152

    Подразбиране

    имам няколко гоблена за продан ако някои се интересува и иска да купе нека да ми пи6е на boqn.ivanov@abv.bg или на скупе boqn87 ,goblinite са--"диви коне","апостолска градина","на дълго патуване","горски кът","щастливи коне", и четерите сезона-"пролет","лято","есен","зима"

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от boqn87 Виж мнение
    имам няколко гоблена за продан ако някои се интересува и иска да купе нека да ми пи6е на boqn.ivanov@abv.bg или на скупе boqn87 ,goblinite са--"диви коне","апостолска градина","на дълго патуване","горски кът","щастливи коне", и четерите сезона-"пролет","лято","есен","зима"
    Лелеее ей сега ги продаде наведнъж

  4. #154

    Подразбиране

    momi4eta zdraveite, az si haresah dalgoto patuvane v kafyvite kutii, no s konci coats. kakvo 6te re4e tova, kakvi konci sa. mnogo blagodary i prostete za nevejestvoto mi..

  5. #155

    Подразбиране

    Привет мила ilianakn!
    Като за начало добре дошла във форума!
    После - писането на кирилица като че ли е по-добре от латиницата.
    Поразгледай форума и ще видиш че има цяла тема за конците
    Ако гоблена в кафявите кутии с който си се сдобила е готова комплектовка, какво те притеснява какви са конците - просто започвай и ни показвай
    Успех
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  6. #156

    Подразбиране

    Казанлъшки гоблен комплектоват с Анхор и Пъпетс.В случая са конци Анхор.Но и аз не разбирам в какво е проблема?

  7. #157

    Подразбиране ьхссхь

    Колкото пъти започвам да шия гоблен от Казанлък и съжалявам.Много се късат конците и това е мъка.С анхор и дмц нямам такъв проблем.

  8. #158

    Подразбиране

    Моля да ме посъветвате как да постъпя купих гоблени от Казанлъшки гоблен, но не от магазин, а директно от фирмата почнах веднага Джулия, голяма слабост ми е и нямах търпение.В момента рева и шия, краката са шоколадово кафяви.В броят на конците има разминаване на кутията пише 37 а в комплекта са 38. Чудя се ако се обадя на телефоните дали ще ми обърнат внимание?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mimiko : 16.02.2009 в 14:08.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #159

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mimiko Виж мнение
    Моля да ме посъветвате как да постъпя купих гоблени от Казанлъшки гоблен, но не от магазин, а директно от фирмата почнах веднага Джулия, голяма слабост ми е и нямах търпение.В момента рева и шия, краката са шоколадово кафяви.В броят на конците има разминаване на кутията пише 37 а в комплекта са 38. Чудя се ако се обадя на телефоните дали ще ми обърнат внимание?
    Обаждай се веднага. Много са коректни. Даже може по телефона да сверите цветоветеи да видите какво е положението. Ако нямаш телефони - пиши на ЛС.

  10. #160

    Подразбиране

    Здравейте, щил ли е някой гоблена "Ябълков цвят" на Казанлъшки гоблен, искам да го ушия за подарък на моя приятелка, но незная дали е хубава комплектовката, вчера го видях в магазина струва 20 лева и е в кафява кутия с конци пъпетс

  11. #161

    Подразбиране Ябълков цвят

    Цитат Първоначално написано от Дора Кирилова Виж мнение
    Здравейте, щил ли е някой гоблена "Ябълков цвят" на Казанлъшки гоблен, искам да го ушия за подарък на моя приятелка, но незная дали е хубава комплектовката, вчера го видях в магазина струва 20 лева и е в кафява кутия с конци пъпетс

    Защо не си закупите Ябълков цвят на Заря 21 - София също с Пъпетс. Струва около 10-11 лева и изглежда много добре.

  12. #162

    Подразбиране

    Здравейте. Според мен по-добре намерете комплектовка с конци Анхор. По-скъпи са от Пъпетс, но са доста по-хубави и найстина гоблените с тях изглеждат много добре. А и е добре да се купуват гоблени от доказани фирми - вече има доста измамници, които спестяват от конците, не дават всички цветове и т.н.

  13. #163

    Подразбиране

    Аз май се повтарям, но си купувам гоблени само от фирма "Ран-4 Разград". Досега нямам случай да не ми стигнат конците или да ми липсва цвят или да не си подхождат цветовете. Даже напротив - остават ми конци в повечето случаи почти колкото да ушия половин гоблен още.

  14. #164

    Подразбиране

    здравейте искам да си купя Коне на водопой посъветвайте ме на коя фирма на Милена стил съм шила но не ми харесват

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Виждала съм какви ли не Коне на водопой,че се отвратих по едно време и не исках да ги погледна.Цапаници до немай къде.За съвет - предпочитай от източника ,а това е Вилер,но е доста скъпичко фирма Коутс.Ако си от София -отиди на ъгъла с Опълченска и Козлодуй -Вачеви -аз от там си го купих-дмц и е невероятен, съвсем като оригинала(ако все още има там магазин)

Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •