Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213
Показване на 181 до 193 от 193
  1. #181

    Подразбиране

    Аз също шия този гоблен. Хубава комплектовка и схемата е голяма . Разделена на 4 , но си забутах ІV част ако можеш да ми я качиш немога да го открия. Предварително благодаря.
    P.S. Ако знаеш от къде мога да изтехля схемата ?

  2. #182

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desita_dani Виж мнение
    Аз също шия този гоблен. Хубава комплектовка и схемата е голяма . Разделена на 4 , но си забутах ІV част ако можеш да ми я качиш немога да го открия. Предварително благодаря.
    P.S. Ако знаеш от къде мога да изтехля схемата ?
    Пусни заявка с името и картинка на гоблена тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6831 и все някой ще я има и ще ти я прати.
    Пиши и подробности за твоята комплектовка, за да получиш точно това, което търсиш.
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  3. #183

    Подразбиране Where upload) (film Avatar?

    Hello everyone! Who knows where to upload the film Avatar?
    I even bought the film Avatar for a SMS to http://rsskino.ru/kinofilm/avatar.html , the link was, but download fails, the system will boot quite strange cocoa something.
    Men, advise where to normal as quickly download film avatar?

  4. #184

    Подразбиране torrent for Avatar

    Цитат Първоначално написано от alenachka Виж мнение
    Hello everyone! Who knows where to upload the film Avatar?
    I even bought the film Avatar for a SMS to http://rsskino.ru/kinofilm/avatar.html , the link was, but download fails, the system will boot quite strange cocoa something.
    Men, advise where to normal as quickly download film avatar?
    Hello!
    This question is not for here, dear.
    Look for the torrent here www.zamunda.net.
    The quality is good, but you must register first.
    Извинявам се на модераторите!

  5. #185

    Подразбиране

    моля за каталога на Казънлък

  6. #186

  7. #187

    Smile

    Гоблените са им много хубави. Аз даже вече съм избродирала един от тях. Стават като истенски.

  8. #188

    Подразбиране

    не мога да намеря каталога на гоблени на ет "микра" казанлък.Приятелка ми подари гоблен преди година и сега го шия но картинката я няма и нямам представа какво шия

  9. #189

    Подразбиране

    Много стара тема,но се надявам още да има някой който да се интересува от нея.Мъжът ми ми подари гоблен на "Микра"-Коне при залез.Вярно,много красив гоблен,но адски отвратителни конци,много лесно се късат и не дай си боже объркаш нещо и започнеш да разшиваш направо отписвай конеца с който си объркала,претрива се от разшиването и се къса.Схемите са им страхотни,не са на висока цена,но не бих си купила повече такъв гоблен.Ще проявя търпение,само защото ми е подарен от скъп човек!

  10. #190

    Подразбиране

    Споделям мнението ти! Аз си купих на тази фирма "Мавританката". И като цвят, и като качество конците бяха отвратителни! Уших я де, не е там работата. Но също няма да повторя да купя гоблен на тази фирма
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  11. #191
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    И аз имам горчив опит с тази фирма или по-точно с конците! По-лоши конци не съм срещала, те сигурно са 58-мо качество. Децата и мъжа ми ми подариха "Алегория" и съм едва на средата. Много го харесвам този гоблен, но се очертава още дълго да отлежава.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #192

    Подразбиране

    Ами ако са бг не се чудете.Те са с мн лошо качество.Като се шие трябва конеца да е мн къс защото се къса като че ли е недопреден.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  13. #193

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Търся схема на гоблен "Зимата с параклиса". Ако някой може да ми помогне ще бъда много благодарна! n_marinova1965@abv.bg

Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •