Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 193
  1. #16

    Подразбиране

    Аз самата търся начин да се свържа с тях,но не отговаря нито един от телефоните на кутията или от каталога.Писах им на имеил но нищо.Тази фирма за мен е просто неоткриваема.МОЛЯ ВИ ако някой има действаща връзка,нека да помогне.Идеятя ми е да си поръчам нов каталог и да получа информация за цените,за да си поръчвам директно вкъщи.Още един път МНОГО ВИ МОЛЯ.Благодаря!!!

  2. #17

    Подразбиране

    az sushto shih na kazanluk, no ne stigat contzite

  3. #18

    Подразбиране

    Не е възможно да не ти стигнат конците , ако е на "България - К " , даже остават ................. доста
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #19

    Подразбиране

    И от моята комплектовка на тази фирма след завършване на гоблена останаха много конци.

  5. #20

    Подразбиране

    Аз досега съм шила почти само Казанлъшки, но са купувани доста отдавна - преди 10 години и кутиите им бяха зелени. Пише СК"Памукотекс"-София завод "България"-Казанлък. Има номер на сертификат от 83-та година, та не знам дали координатите ще са точни, но е даден тел. 2-32-70 вътр.234 гр Казанлък. Предполагам, че ако завода още функционира, на справки ще имат информация

  6. #21

    Post

    Бих искала и аз да споделя мнението си за казанлъшките гоблени. Шия от 1982 г. и от всичките ми 30-тина гоблена поне две трети са техни. Много съм доволна. Преди време ме уверяваха, че с годините цветовете на българските конци избледнявали, но моите гоблени не са особено защитени от слънчева светлина и въпреки това не са мръднали. Винаги остават много конци и дори понякога съм ги използвала да ушия втори гоблен по същата схема, но 1:1. Не ми е правило впечатление да ми се късат конците. А цветовете са така подбрани, че максимално се доближават до оригиналните. Изпитах единствено разочарование от съчетанието на цветовете в гоблена "Зимния параклис" - стои като избелял, а небето е като на кръпки. И все пак ако не познаваш оригинала, не е толкова лош. Вижте сами!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Зимния параклис" го заших и нямам този проблем моите конци са по тъмни на цвят и са добре подбрани .По повод на изказване че не стигат конците трябва да кажа че моят гоблен го заших 1;4 от конци които бяха останали на майка ми и на моя приятелка и пак ми останаха от тях .За мой срам не съм ходила до фирмения магазин да видя какви гоблени има и какви са цените моя комшийка ходи да купува на снаха си гоблен и някой ден ще я накарам да отидем двете до фирмата .

  8. #23

    Подразбиране

    Predi vreme byah im se obadila na telefon deto go ima na zelenite kutiya.i te me prenaso4iha na distrubutor ot Dobri4 naistina tsenata mnogo evtino be6e naprimer na golemiya goblen Malkia pomo6tnik be6e za 27leva a Obli4aneto na bulkata za 24leva a goblenovia plat za okolo 4 leva
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  9. #24

    Подразбиране

    Имам няколко гоблена на тази фирма и съм доволна. Конците остават за още един. Търся контакт с тях но в сайта няма телефони, а нямат и каталог за да си избере нещо човек.

  10. #25

    Подразбиране

    Не съм шила нищо на тази фирма,но моята снаха ши техния Свети Георги,а аз го ших на Милена стил.Да ви кажа честно като цветове ми хареса много повече казанлъшкия.На моят цветовете са подбрани в по тъмен нюанс.

  11. #26

    Подразбиране

    Някой може ли да ми каже дали съществува фирма "Адор"-гр. Варна? Не съм срещала тяхна комплектовка отдавна, а съм шила техен гоблен отдавна.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  12. #27

    Подразбиране

    Marjiр,и аз имам много гоблени на Казанлък и в повечето случаи мисля че са много споличливи. Остават ми много конци и дори съм ги давала на приятелки- купували са до 2-3 чилета. Почти са стигали за втори гоблен-говоря за минало време. Отдавна не съм купувала техни комплекти. Конците наистина не избеляват-имам сложени в рамка -вече не помня от колко години. Жената ,която ме учи да шшия гоблени пробваше чрез белина да осветлява някои тонове-помня че специално се мъчеше да направи по-светло едно сиво за зимен гоблен и каза че е невъзможно--боите са много трайни-- това беше преди около28 г. Късали са ми се само много светло сини конци но рядко.

  13. #28

    Smile

    Здравейте!
    И аз имам един гоблен ушит от кафявите кутии на Казанлък и съм много доволна "Момичето на скалата" - не мога да правя сравнение с друг защото не съм виждала, но конци останаха доста. За половин гоблен със сигурност.
    Имам купена още една комплектовка, но незнам кога ще и дойде редът
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    От кафявите кутии не съм шила. По-рано големите гоблени бяха в зелени кутии, а малките вбели и не помня още в какви. Ябълковото дърво е вбяла кутия, Сватбата по Вилер беше в плик , защото беше индивидуална поръчка.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз в моменга шия "Кралското езеро" , в кафява кутия на Казанлък, с конци Pupets. Все още не мога да изкажа мнение за комплектовката, защото върви твърде бавно. Нямам много свободно време, а и шия само когато ми дойде музата. Досега само един от конците се е късал и радващото е че е от тези , с които няма много бодове. От тридесет и няколкото цвята вече съм шила поне с десетина. Надявам се да нямам такива проблеми с друг цвят.

Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •