Страница 3 от 13 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 193
  1. #31

    Подразбиране

    За тия кафяви кутии на Казанлък , явно това е Казанлъшки гоблен , има ли откъде в интернет да погледна каталог или някаква връзка с тази фирма - телефон , адрес . В упътването в комплектовките понякога има телефони , адреси . Моля ако имате тези координати напишете ми , за да мога да си поръчам нещо . Предварително благодаря
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #32

    Подразбиране

    Miro predi 2ili3 godini kato byah v BG im se obadih i byaha mi kazali 4e samo v magazinite sa davali . Na kutiykata pi6e tel.no ako nyakoy 6iye tyahna komlektoka moje da ti pomogne
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  3. #33

    Подразбиране

    Миро , аз шия само на тази фирма и естествено имам каталог,но съм зле с компа и няма да мога да ти го сканирам ,тъй като нямам и скен.Телефон за връзка е 0431 2 - 86 - 45 ,виж и този мобилен дали е актуален 0898 920-443.Доставят с наложен платеж ,бързи са. Ако те интересува конкретен гоблен бих могла да ти кажа цена. За покупка на 10бр. правят 30% отстъпка

  4. #34

    Подразбиране

    Zna4i ve4e dostavyat kak se zaradvah 6toto dokolkoto si spomnyam imaha hubavi gobleni. Da imaha i web sait po hubavo 6te6e da e po dobre
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  5. #35

    Подразбиране

    За съжаление Смирна, нямат уеб страница ,само от каталога можеш да си избереш .

  6. #36

    Подразбиране

    Аз съм нова във форума и досега само четях темите. Аз съм от Казанлък, но живея в София и мисля, че мога да взема отношение към тази тема. Имам подозрението, че говорите за различни фирми, които комплектоват гоблени в Казанлък. Първите ми гоблени бяха на завод"България" и като цвят, схема, количество и качество на конците бяха много добри. След много години преди три месеца реших да стимулирам родното производство и отново си купих "Конска глава" на фирма "Казанлъшки гоблен".
    Искам да ви кажа, че ми скъса нервите с цветовете, които ми бяха дали:
    зелена глава и розова грива.
    Ако някой наистина много се интересува ще проуча въпроса като се прибера.

  7. #37

    Подразбиране

    Rossko, добре дошла сред нас .Досега не съм шила гоблен на Казанлък , но тук чета много добри неща за тях.Ако не ти представлява трудност, когато успееш можеш да ни "светнеш"по проблема
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  8. #38

    Подразбиране

    Аз съм шила доста гоблени на завод България ,но преди години.Сега не знам какви са .Преди 2 години ми попадна каталог на Казанлъжки гоблен,но това което видях ми се стори доста съмнително.Но преди гоблените на "България" бяха много добри и като съчетание на цветовете и схемите бяха лесни ,а и много конци слагаха.От 1 комплект можеше да се ушият 2 ,а за 3 -ти се добавяха
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #39

    Подразбиране

    Добре дошла,Rossko! Шила съм много гоблени на завод България и съм много доволна от тях. И конци оставаха ,и комплектовките бяха добри. Не съм доволна- ако все още съществува ,частна фирма на една жена. Не помня име-продаваше ги в пликове. Там все се налагаше да купувам допълнително конци поне от половината цветове.

  10. #40

    Подразбиране

    Комплектите на Завода бяха само с български конци , последния път когато мъжа ми купи от там , тъй като беше командировка ,беше през 1999г. Казанлъшки гоблен комплектоват с МЕЦ и Пъпетс. Досега аз и приятелката ми , която им е дистрибутор сме ушили повече от 15 гоблена , а тя е купила доста над това по желание на клиент.Комплектите са в кафяви кутии ,с лепната отгоре снимка на гоблена , пише бр.на цветовете , вида на конците и начина на изпълнение. Трябва да Ви кажа ,че по мое наблюдение , доста им се търсят нещата.Не бих сменила тази фирма с друга за нищо на света ,тъй като съм шила и на Златен гоблен и имам и на Милена стил и виждам за какво става на въпрос

  11. #41

    Подразбиране

    Мисля, че YONKA ме е разбрала правилно- става дума за две различни фирми. Може би само аз съм си избрала модел на "Казанлъшки гоблен", чийто цветове не са подбрани добре, но нямам намерение да си купя друг , за да разбера дали е вярно.
    Има и трета фирма, която пък комплектова с DMC.

  12. #42

    Подразбиране България-К

    Актуалните телефони на завод България-К Казанлък
    отдел пласмент - 0431/64397
    Свързах се с тях. Приемат заявка по телефона, но нямат каталог и интернет сайта не се потдържа и няма откъде да се видят моделите им.

  13. #43

    Подразбиране

    Преди няколко дни в един магазин за гоблени видях, че има 3 различни марки казанлъшки гоблени - не си спомням точно, но май това бяха "България", Казанлъшки гоблен" и третият вид бяха на някой ЕТ, не запомних името му, но беше пак Казанлък. За живеещите в Стара Загора става въпрос за магазина на Гинокардия на спирката на Алана.

  14. #44

    Подразбиране

    В Казанлък има три фирми за гоблени, поне аз знам толкова.Завода , който работи само с български конци и слага по много, схемите им също са хубави.Преди им се късаха конците,но напоследък са по-добри.Доволна съм.Другата фирма е "Казанлъшки гоблени" - работят с пъпетс конци и Анхор, остават също по много и съм доволна от комплектовките им, но от третата фирма повече не бих купила "Микра". Работят с български конци и DMC, схемите им са добри, комплектовките също, но конците никога не достигат или липсват цветове.Вярно ушила съм само три техни, но те са ми достатъчни.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте!Аз съм от Варна. Вчера взех от приятелка да шия гоблен /Мари/на Казанлък, но с подменени цветове, защото оригиналните не са сполучливи. Нямам снимка и много се надявах някой да ми помогне. Преди това ших конски глави зад една ограда. Много лесна схема и канците остават може би за още един гоблен.

Страница 3 от 13 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •