Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19

Тема: дмс

  1. #1

    Подразбиране дмс

    момичета дмс 5284 и 5282 на кой номер ариадна отговаря -между другото и като цвят него откривампредварително много благодаря
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  2. #2

    Подразбиране

    Според мен, но ако някой друг знае да каже, ДМЦ 5284 - Ариадна 605

  3. #3

    Подразбиране

    5282 и 5284 са ламета и мисля,че ги няма в Ариадна.Доколкото си спомням в комплектовките си с Ариадна Милена стил слагат ДМЦ в тези цветове
    rusinova@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    ДМЦ 5282 и 5284 са стари номера ламе, сега са съответно Е3821 и Е 3852. И двете са златни, едното по-светло, другото е силно златно. Нямат еквивалент в Ариадна, защото Ариадна нямат метализирани конци. Успех!

  5. #5

    Подразбиране

    момичета благодаря ви бързите отговори
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, къде да намеря сравнителна таблица на конците, с които работят Дименшънс към ДМЦ?

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране благодаря!

    Да си жива и здрава! Тази таблица за пръв път я виждам

  9. #9

    Подразбиране DMC B5200 и DMC Blanc

    Здравейте,
    за трите ангелчета "Almost Perfect" Dimensions се иска B5200, а имам Blanc, това различни ли са?

    Предварително благодаря,
    Теодора
    tdimova@mail.bg

    "B5200 is colder white (aka. snow white) than blanc, i.e. it's more blueish white whereas blanc is warmer shade of white." Това го намерих някъде, ще рече че В5200 е студено, към синеещо бяло. Явно не съм си купила правилният бял цвят Благодаря и на vaniand
    Редактирано от TeodoraBS : 28.01.2013 в 18:23.

  10. #10

    Подразбиране

    Blanc = White
    B5200 = Snow White
    Различни цветове са, така ги дават в каталога им, но пак е въпрос на лична преценка
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  11. #11

    Подразбиране

    Теодора В5200 е точно снежно бяло, а blanc е леко замърсено бяло.

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте! В момента шия гоблен на Гобленсет, който е комплектован с конци DMC....с малката подробност, че два от конците са съответно с номера 844A и 3371mid....Честно казано, не съм виждала такива номера в каталога на DMC досега. Ще съм благодарна ако някой може да помогне!
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от velly17 Виж мнение
    Здравейте! В момента шия гоблен на Гобленсет, който е комплектован с конци DMC....с малката подробност, че два от конците са съответно с номера 844A и 3371mid....Честно казано, не съм виждала такива номера в каталога на DMC досега. Ще съм благодарна ако някой може да помогне!
    Комплектовката е от пренабор,в който не са нанесени необходимите корекции в палитрата.При пренабори с шантави номера на конците първо се коригират със съответстващи нормални.Опитай само с 844 и 3371.
    844 е тъмно пепеляво кафяво,а 3371 е най-тъмният кафяв цвят от каталога на ДМЦ.
    Дано не си давала пари за комплекта.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #14

    Подразбиране

    Не,не съм. И аз така си помислих за 3371, защото съм го използвала доста пъти и ми е познат като цвят, пасва си като място в гоблена. За другия обаче не бях сигурна. Благодаря за помощта!
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,
    за много години на всички, и да ние спорна, мирна и щастлива !
    Пиша тук защото си мисля че това е тема за DMC конци , но ако някой сметне че не му е мястото , да се премести ...
    Може би това не е новина, но понеже не открих някой да е писал на тази тема в този форум си позволих аз да го направя.
    Прочетох че ДМС са пуснали нови 16 цвята конци за бродерия.
    По долу е официалната им страница за това: http://www.dmc-usa.com/News-Item/201...ss-Colors.aspx.
    И намерих е дна табличка за по-лесна работа по нея , с номерата им.

    Колоната с номер - показва къде ще стои цвета в каталога а другите два ДМЦ номера, между кои цветове.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •