Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 63
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Е голяма красота.Браво.

  3. #48

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен си изработила! За първи път виждам този мотив.
    Да ти е честит!
    desertrosean@yahoo.com
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.

  4. #49

    Подразбиране

    Страхотен гоблен, като картина е.

  5. #50

  6. #51

    Подразбиране

    Последното,което уших е вилеров оригинал на "Слънчев лъч в Алпите".Понеже е разделян на четири е 1:1.

  7. #52

    Подразбиране

    Поздравления!
    Станал е много красив.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #53

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени сте изработили! А " Розата " и "Лагуна " ме оставиха без дъх! Поздравления!

  9. #54

    Подразбиране

    Здравей.Гоблените ти наистина са страхотни.Моля те дай малко информация за гоблените на българската фирма-трудни ли са за шиене,хубави ли са схемите...Харесах си няколко от сайта им ама още не съм се престрашила да поръчам.

  10. #55

    Подразбиране

    Здравей! Гоблените не са от най- лесните, оперделено са по- трудни от тези на Вилер.Но пък са много по- лесни от тези на ГК. Схемите са хубави- достатъчно едри. Бих ти показала, но за съжаление драскам по тях и съм ги изхвърлила.

  11. #56

    Подразбиране

    Благодаря ти,май ще се престраша (и аз драскам)

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elmury7 Виж мнение
    Последното,което уших е вилеров оригинал на "Слънчев лъч в Алпите".Понеже е разделян на четири е 1:1.
    Eто, че и Вилер (чиито гоблени аз много не харесвам), може да изглежда добре, ако се шие както трябва - не 1:4 на пиксели!

  13. #58

    Подразбиране

    Радвам се , че ви харесва. Новият ми гоблен се казва "Място за отдих" .Почти завърших първия ред и ви го показвам.

  14. #59

    Подразбиране

    Не изневерявате на " Хермелин".И този гоблен е много красив.Има ли много единични бодове- много бързо напредвате?!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Yanka2013 Виж мнение
    Не изневерявате на " Хермелин".И този гоблен е много красив.Има ли много единични бодове- много бързо напредвате?!
    Вярно е- не изневерих. Този си го купих с намаление, защото изпратих снимка на "Лагуната". А за скоростта на шиене- 10-12 квадратчета на ден. Това съм ушила за няма и месец. Човек с много свободно време

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •